UEFA EURO 2012 - Pub za navijače

  1. Meni je dobar onaj sa b92, debeli ćelavi i onaj što se prebacio na tenis, NIkola Bošković ja mislim

    Misliš na Šaranovića, pošto Milan Bošković niti je debeo niti je ćelav? :)
    http://www.b92.net/news/pics/2012/02/09/9149573274f33abe378bbb788060538_200x286.jpg
    Kako se beše zove onaj matori sa OBN-a što prenosi uz Adisa? Aha, eve ga, nađoh. :) Inače, moj favotit za osvajanje je Italija ako nastavi da igra ovako dobro. :)

  2. Zapalili su i šumu iznad Dubrovnika.... SRPSKU SHUMU PALITE, KRVACKI DECXO!!!!!!!

  3. pa uništi mi sudija engleze, jebemudete! PLATINI ZAVERA

  4. Јебем им матер, која досадна текма! Треба их све похапсити, јер су милиони људи изгубили 2 сата времена на гледање оног срања од фудбала.

  5. Krute jebo kakva utakmica, ko mi da igramo

  6. Боље да сам 2 сата глед'о ову слику са Хрватицама него текму. (:

  7. Smorio sam se ko krava na betonu.. .

  8. Auu,mnogo dosadna utakmica
    Ko nasi da igraju,sa recimo Estonijom

  9. E, momcovi, to htedoh pa vas pitam: ko je bre onaj Šildenfeld što igra za braću Hrvate? Otkud sad taj tu? Inače, ova slika kobedila, a komentar još više. :) Ali je gadna u tri pičke materine...

  10. Dobra tekma za sad
    Ocekujem dosta sansi do kraja,ali najvise 1 gol

  11. Andreeeeeeeej Sevcenkooooo!

  12. STARI MAJSTOR!!!!!!1
    klinički odradijo poso, krajnjim naporom. ma majstor bre.

  13. Lepo igrala naša braća Sloveni. Igraju timski i složno. Šveđani usrali motku. Ne može Ibra da igra srednjaka, možda to može u Milanu ali brate u repki ne može. Čim ga je malo pustio u napad odma je pogodio stativu. Za Ševčenka nema šta da se kaže osim legenda.

  14. Šta ti je majstor! Baš mi je drago zbog Ukrajinaca.

  15. tačno sam znao da će večerašnja tekma da bude dosta zanimljivija od one rsmo popodnevne.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.