Prijava

Их бре, како ми криво што га Јоргос не завуче за победу.... Очекивао сам мало већу сморчину од утакмице, ал' није била лоша....

ocekivao sam da cu zakuntati gledajuci ovo,ali ovo je bilo drugacije.kada god sam gledao tu grcku,umro sam od dosade.danas je bilo ok.dobra tekma,brzo se igralo.samo mi sinji kukavci igramo fudbal iz 1965. godine.

Очекивао сам мало већу сморчину од утакмице, ал' није била лоша....

Pa to...očekivao sam goru pa mi je onda ova i bila OK. Što reče Sreta, a i ja pre njega, Grci zaslužili da pobede.

Rusija - Češka sam tripovao da će biti zanimljivija tekma ali sada tripujem da će biti krš. Navijaću za Ruse, ali opet...nemam pojma, nekako me bole brige za sve reprezentacije, pa kako odmiče tekma tek se onda opredeljujem i to nevezano za verske i nacionalne razloge.

јао овај несрећни страјнић преноси... сморчина
биће ваљда занимљиво солидни су и једни и други, игро сам гг3+

едит: лол хаурад веб бивши полицијски инспектор

лол хаурад веб бивши полицијски инспектор

Da bre. Pa vidiš da glumi nekog baju a čkapi žandarska.

види се то је тај став надркани значкарски

види се то је тај став надркани значкарски

Kao ja sam opasni žandar sa ulica Londona i autoritet sam....znaš šta je bre Kolina za njega....to je autoritet...kad se izbeči onako, gaće im spadaju...

лоло да онај буквално каце избечи
ти мали, доџи вамо!
http://www.taratur.com/files/sliki/24.04kolina.jpg
а веб мора, то је то васпитање, повуко из службе, ал није лош судија

Zezam se nije loš, al Kolina samo kad bi ga pogledao ovaj bi mu dao pištaljku i pobegao glavom bez obzira :)

било би изволите господине пјер, хвала господине пјер, пријатно господине пјер :))

- Jel treba da donesem neki sok gosn Pjer?
- Sok! SOk! SOOOK!!!! Da si odma' don'o ljutu pičko žandarska da te ne bi olup'o k'o kantu.
- Rrrrazumem gosn Pjer. Rrrrrazumem.

lololo

хахахах себи мош сок ви жандари сте ионако педери лоло

Pivo za sve, a za pičku žandarsku sok od borovnice lololo

Daj bre ja bih banovo ovaj fudbal, sve više postaje ozbiljan smor od sporta...
Vidi ga Čeh Gebre Selasije....

Mislim nisam rasista, ali daj bre idi u Etiopiju i igraj za njih, koji si ti bre Čeh...
http://i.imgur.com/0L98O.jpg

али селасије :)
добро ћути било је много горе у јуж африци оно није било за гледање

Što jes jes....mogli bi mi da nađemo neke Mozambikance, al da dodaju IĆ obavezno...

Džeremi Ngambenić i Mufa Zambezić

или неког ли јунгпјовића :)
ал ако ћемо озбиљно нисам за то
улете и 2. текма сутра да холандија угази данце и португал немце бог да ме види

Propali Česi k'o muda kroz pocepane gaće.
Pocepali ih Rusi k'o ciganče slinu lololo