Prijava

Kakav bi bio grad?

Na jednoj temi smo se raspisali i došli do ovoga.

Ktitori bi živeli luksuzno, po kućama sa više komata stotina kvadrata, obični autori po stanovima, posterdžije po favelama. Kaizen bi imao najveću kuću i na najbolje mestu, a pored njega bi boravio Straja.

U pekara bi se pekao PLEE, a po ulici bi šetao ker, mali ker.

Cepajte dalje.

Може да прође као неко шизеније. (:

Поред Иштванове куће, Цара би отворио радњу у којој би продавао кулен, а Костић би ноћу потајно улазио у радњу и крао куленџу. Цара би свакодневно демонстрирао испред Кајзенове виле са паролама " Костићу врати кулен " скандирајући " Обијааа трафикеее модератор Вукајлије " !

на грацком тргу, или уопште у центру града (форуму) бисмо се састајали и заебавали а богами и тукли

становници један другом прискачу у помоћ у оправљању некретнина и материјалног стања (лајковање), а неки отварају и лажне фирме да брже оперу паре и населе се крај страје (дупли налози)

хејтери су лопови, они ситни џепароши, и редовно бивају ухваћени, за разлику од горепоменутих тајкуна

спемери су хулигани

и тако некако

Dzimi i Kostic su panduri koji imenikom biju spermere u policijskoj stanici.

Ja idem po kucama i plodim.

Ја би блејо под прозорима вукајлијашица када се туширају и пресвлаче, ха! Први се сетио! Пу за мене.

ја кад сам ово чула, одма се преселила на највиши спрат управне зграде

А на улазу у град би писало " Нека не улази нико ко се није извуко " !

Igre su zabačeni dio grada gdje vlada kocka, nasilje i seks.

хахахахаха, ош курац, мој рођа електричар ми поставио тајне камере по свим собама у свим становима, надгледам вас све, неш побећ, и да, леп ти тај младеж на гузу лололол

јоооој пацов ме видо, морам да се самобанујем = одем из града на неко вријеме док не прође брука

Кајзен градоначелник. Модови извршни органи, махом корумпирани. За гајбу пива ти дају рекламу у центру града. :Д Фридрих понекад изврши терористички напад, али борба против тероризма се наставља!
Фејсбук интеграције немају алтернативу!

Џими пише по билбордима "Вукајлија чека Власуљара!".

модови су скупљачи секундарних сировина, онда кад нису обични смећари (ови за постере и реакције) или гробари (ови за дефке)

Ja bih verovatno hodao po trgu i pucao iz kalašnjikova dok me Kostić ne banuje.
Džanki bi držao kladionicu, ali bi je preko noći gađali koktelima, jer je opet dao lošu dojavu.
Dankan bi hodao u Evertonovom dresu i preko megafona skandirao MOTIKA BOGOTAC, JEBANJE, PRAVDA ZA SLENG!
Laki bi bio pop koji spopada ženskadiju dok se kupa na reci lolo
Kaizen bi povremeno prošao limuzinom kroz glavnu ulicu i bacio par novčanica da se raja tuče oko njih.

то јест, тај посао са депонијом је само параван, знате већ :)

Skupljaci sekundarnih sirovina koji biju imenicima.

Ја ниш' не радим у том граду. Само сједим неђе, пијем пиво и фино изгледам.

Je l' Smarko misica? :D