Prijava

Ајде ево ја сам добровољац. Дај ми само калаш и то је то.

Ja držim prodavnicu oružja, za Krajišnike specijalni popust tokom cele godine lolo

http://www.dodaj.rs/?2w/pQ/2Y35lZlH/1334828337425.jpg

На оваквим темама исплива оно секташтво.

To elek! Taman će mi trebati neko oružje da ganjam dužnike iz kafane, a i da zavodim red, nema tuče, nema previše lupanja ( umjereno može).

Ima posla ovde. Ja sam upravnik zatvora, kad vas sve popakuju u ćorku za zločinačko udruživanje.
Kad ova tema ode u materinu, oće neko da napravi organizacionu šemu, da se zna ko je ko?

Ja držim prodavnicu oružja, za Krajišnike specijalni popust tokom cele godine lolo

a džimi drži kafanu ''Bosančeros'' i toči se samo rakija a pjeva BMK i žare i cigo :)

slavk0 ima javnu kuću đe ordiniraju njegovi žemski dupli nalozi :)

Ja se priavljujem u vojsku.

Ima posla ovde. Ja sam upravnik zatvora, kad vas sve popakuju u ćorku za zločinačko udruživanje.

Glavni cuvar!

На оваквим темама исплива оно секташтво.

Kao što rekoh, za 10 godina imaćemo sopstveno naselje. Pojedini autori su se skoro orodili, tako da ne treba da čudi ovolika povezanost. Krenulo je od četovanja, slanja poruka, a došlo se do ispijanja piva i roštiljanja.

Pokrećem peticiju da se izgradi Mogšin hram nasred graCkog trga.

Jok hram, al' može statua.

Nego, ja držim stanove oko trga, iznajmljujem podrume i sobe, i td... Za blud, besplatno dajem!

Ја сам ћивша, мора се има један ћивша у граду ололололо

Ja drzim kladionicu opaaa

Pokrećem peticiju da se izgradi Mogšin hram nasred graCkog trga.

Protiv.

Ja bih se izdvojio negdje na periferiju grada, ako ne i u selo, kako sam i navikao.
Uvijek bi polovka bila uz mene, dobro meze. Išao bih do Džankija u kladionicu povremeno, zajebavao Smareta da sam ljepši od njega, sa Luksom, Burijem, Elekom i ostalim preldžijama bih sjedio uz kazan, a sa Ćosavićem bih dumanao sarajevsku Drinu ispred kuće dok seljančice prolaze na traktoru, a dojkare im se tresu k'o ruke od moje nene Šemse.
Imao bih harem žena:
1. Izzie bi mi bila prava žena, onako da se volimo i pazimo i to
2. Mala Vidra bi služila gotivna pića u grudnjacima izrađenim od nano tuba na masačuseckom univerzitetu, jerbo je teret preveliki lololo
3. Mesečka bi bila treća žena, nju bih hranio dok ne postane punoljetna, a onda ulazi u geng beng lololo
4. do n, gdje je n broj žena - onako za kuhinje i oko kuće da rade

hnjo hnjo hnjo

E jebi ga Čampi , moraću da ti oduzmem tu treću ženu , mora neko u ovom gradu da bude Ajrin Adler , a tebe boli kurac imaš Izi i Vidru lolok

Ja cu morati drugu, obecala da ce da s'uda za mene. Jebiga, opet imas Izi...

Sad samo čekaj da dođe Mlata i ostaješ bez žena.. Jebi ga.