Prijava

Nisam siguran dal da ubacim Fabregasa, jebeni Del Boske stalno jede govna sa tim špicevima pa ne znam dal će da ubacuje Toresa ili Fabregasa.

Сасам добио идеју за постер.... Да је Виља здрав, нико не би имао ту дилему.... Сеск ће му сигурно играти, сад да ли од почетка или касније не знам, али ће му пре или касније бити у тиму.... А за Тореса је питање....

Da da, Sesk ce sigurno da igra meni je on u timu. Odlucio sam se za 4-3-3 u finalu kapiram da se nece otvoriti mnogo.

Mislim da će Španic smarati kao po običaju i pokušavati da se ušetaju u gol, dok će Italija da pokušavaju na neke dubinske lopte i na brze kontre..

Пуко сам ко бас, ништа од Немаца.

И даље сам први, али имам само бод предности. Мораћу пажљиво да саставим тим за финале... добро је што сам сачувао вајлд кард. Ко је Др Мр? Јави се, децхко, засхто вребасх?!

Moj tim


Casillas
ITA 01/07

Bonucci
ESP 01/07


Arbeloa
ITA 01/07

Barzagli
ESP 01/07


Jordi Alba
ITA 01/07


Pirlo
ESP 01/07

Iniesta
ITA 01/07

Fàbregas
ITA 01/07

Cassano
ESP 01/07


Silva
ITA 01/07

Balotelli
ESP 01/07

Meni nije učitano mamu im j*m ... Promenio sastav,a sad tek vidim da mi stoje isti igrači još od četvrt-finala.

Ajmo Baloteli proradi uz asistenciju Pirla ili Kasana. :)

Za sada od Španaca puna kapa. Krivo što sam izbacio Silvu, no jebiga.

Jbt turih Iniestu na kapitena, mislio sam posto je on najvece mudo u tim velikim tekmama, ispade da je bilo bolje bilo kog drugog Spanca da stavim :P

Evo da, kao drugoplasirani, čestitam Stivenu na pobedi. Bilo je zanimljivo i neizvesno do samoga kraja. Bravo!!

66 поена лолок. Еч ирачунати поени на табелу већ? Ако да, честитам Стивену!

Aj kad ste vec ovde svi, kad pocinje Fantasy Premier League?

EDIT : Cestitke sve :)

U razvoju je trenutno, kreće sredinom jula.

Vjerovatno kad i liga tj. pocetkom avgusta...ne vjerujem da ce u julu tad su transferi najcesci....
E'o prvih 10
1 ФК Јандрија Ђока Бомба 58 321
2 čarapani Dr Mr 58 320
3 Tvorovi Dvajt . 51 305
4 Red Hooligans Nemanja Baralic 46 290
5 Boondock Marko Borovčanin 57 287
6 ИДЕМО ДО ПОБЕДЕ Marko bre 77 287
7 Plave_Zgrade Stefan Simic 64 279
8 Udarnik Vladan Lukic 49 279
9 Anarhisti Boris Maksimovic 48 279
10 Обилић Otac Lazar 66 278
Ja zadovoljan sa djelenjem 7 pozicije s obzirom da je prvi fantazi koji sam bas ispratio...

А 'де играте ПЛ фентези?

Тринаесто прасе, али добро. Ваљда ће Премиер бити бољи.

Ја сам добро прош'о са 24. местом са обзиром да сам се прво јебао око капитена, па касније заборавио да направим тим за четвртфинале.

Ja 15. a jbt moglo je bolje mnogo, nmvz cekam vas na PL

7. је имао 279 а ја 10. 278 лоло. Требало време мени да сконтам, није исто као ПЛ фантази. Нема везе, важно је да се ми дружимо лоло.
А на ПЛ се надам успеху као Шпанија данас, одбрана и потврда супремације лолок.