Prijava

Ја Швајнштајгера не вадим све док не буде званично, јебеш ти то. Биће неизвесна завршница фантазија, то волим.

Блиц, Спортал и Б92 су највећа срања што се тиче спортских вести.
Швајни је спреман за Жабаре.
http://www.espn.co.uk/football/sport/story/157528.html

ЕДИТ: Само не знам да ли вадити Гомеза и стављати Клосеа.... Бем ти Лева и његово мешање карти у завршници....

Nisam hteo da iskoristim vajld kard pre finala al izgleda ću morati.Abate mi pod upitnikom ,Mota takođe Nelson Oliveira mi samo popunjava roster i još imam jednog čeha i grka u te svrhe.Ostalo mi 10 igrača i ako još Lev bude jebo sa Kloseom 9 igrača

Zasto mi jos stoji Quarter-finals

In progress pa ne mogu da biram tim za danas?

Пу.... Несам требао вадити Грке и Чехе.... Овако имам гомилу бескорисних Португалаца попут Вијане и Бета који су скупљи.... А и јебемлига, могли су да направе реалне цене, а не да Клосе кошта преко 10 милки, а Педро око 7,5....

Slabo nešto, tek 41 poen. Ronaldo i Nani preslabo. Tek po 2 poena od obojice. Takođe Ćabi Alonso slab. Ostaju mi još Kasano, Pirlo i Kedira.

Onako nije bas ocajno, ali nista posebno...vjerovatno cu ostati medju prvih 10...zadovoljan sam posto je prvi fantazi koji sam bas ispratio kako valja

Ja zaboravio da promenim tim :( ... jel može i dalje da se izvrše izmene?

Можеш само за финале.

Ја се сад уздам у Хумелса, Боатенга, Кедиру и Швајнија капитена, Италијане немам. Ко је онај Др Мр? Навалио на прво место к'о мутав, не да ми мира.

ahahhahha Ja ne mogu da verujem ... Nisam promenio tim i bolje sam mesto nego što sam bio prošlo kolo xD ...

Ja se uzdam u Prila i Balotelija veceras :)

Имам пет Њемаца, тројица у одбрани, Кедира и Гомез. Видећемо.

Ја имам још Лама, Швајнштајгера, Бендера, Озила, Маркисија и Касана.

'Teo da ubacim Balotelija nego idiot ga neubaci. Na svu sreću imam Kasana pa mi se piše asistencija, i nadam se nekoj asistenciji od Pirla. Još da je Kedira da onaj gol kad je uvati na volej, bilo bi savršeno...

Sva sreca pa sam turio Ozila na kapitena na vreme, 14 bodova mi donela hronicno neispavana sova.

Jebala ih 4 besplatna transfera, izgubih 9 bodova.

Нис' једини брате Сколсе, ја поред Немаца имам и пун курац неупотребљивих Португалаца (Хуго Вијана, Бето, Мигел Лопес, а и од сада су бескорисни и Переира и Кристијано)....

Хахаха! Мени у тиму све сами Италијани и Шпанци, ал' јеби га кад сам заср'о мотку не правећи тим за четвртфинале, па ми у тиму било разних намћора. :Д Значи, нема прављења целог тима пред финале?

Ја сам прихватио -9 дурадим 7 трансфера, чак сам и Педра мењао за Силву, а и Касиљаса сам мењао за Ђиђија јер осећам да ће их Жабари добити са нулом.... А и игра је у питању тако да у ствари ништа и не губим....
Буфон-Алба, Кјелини, Абате-Инијеста, Пирло (капитен), Бускетс, Фабрегас-Касано, Силва и Балотели ће ми чинити тим за финале....