Prijava

Sjutra i preksjutra. Kao i u polufinalu, igraće se četiri sesije, dvije za dan. Sjutrašnje sesije su u 15 i 20, u ponedjeljak su termini 15.30 i 20.

Odgled'o jedno 5x do sad. Najviše volim deo (negde oko 10-e minute) kad priča o onom najbržem maksimalnom breaku u istoriji, koji verovatno nikad ni neće biti nadmašen, što rekoše Jimmy White i Tony Drago. Najjači mi komentatori koliko su pogubljeni, jebote da neko pukne maksimum za 5 i po minuta, to nije realno.

Evo, ko nije odgledao nek' odgleda:
http://youtu.be/btmB-p_0QFg

Reče komentator da nikad nije komentarisao maksimalni break, i evo tu mu se baš posrećilo da prvi put ujedno komentariše najbrži ikad, zlo.

UZMI RONI EVRO TITULU, EVRO TITULU, EVRO TITULU

Vodi Roni 5-3 poslije prve sesije. I opet, jebo ih điro ditalija.

Loksi, има и онај краћи од осам и кусур минута.. не знам јеси л' гледао? Ово је исто јака ствар (када одбија да убаци последњу црну), не зна се шта је луђе - брејк или интервју на крају :)

http://www.youtube.com/watch?v=7We78kb1BeI

Е да, јесам ли ја једини коме онај Волден ненормално личи на Просинечког?

Auh, kakav snuker. Trocifreni brejkovi samo pljušte, ali vrh je bio poslednji brejk druge sesije i Ronijeve snuker pozicije iz kojih se Hokins odlično izvlačio... Ali, džaba, na kraju 10-7 za tatu!

Naravno da jesam, Ktitore. Retko koji njegov break i video o njemu ja nisam pogled'o na yt-u.

Au, kakva krađa. Za udžbenike.

U svakoj sesiji po frejm-dva viška, stiskao ga Roni malo pomalo i evo ga već na 15-10. Napolju kreće neko nevreme, znači opušteno veče uz kvalitetan snuker....

Mogu slobodno reći da je gotovo. Izdržaće Hokins do petnaestominutne pauze, možda još par frejmova preko, i to je to.

Laganica. Roni jos jednom dokazao da je ubedljivo najjaci. Niko ne moze da mu prismrdi...

Meni nikako nisu jasna pravila snukera. Kada koju ubacuje, šta kako ide.

Човјек је геније снукера. Нема ту неке дискусије.

I posle Ronija i Ronija Roni* :D

ćale mu se isto zove Roni :D

Meni nikako nisu jasna pravila snukera. Kada koju ubacuje, šta kako ide.

Koliko sam ja do sad ukapirao, a skoro sam počeo da pratim, fora je u tome da prvo moraš da ubaciš crvenu, koja donosi 1 bod, pa tek onda druge loptice sa drugim bojama koje, u zavisnosti od boje, donose od 2 do 7 poena.

edit: Bravo za Ronija.

Sve cestitke Roniju OSalivenu, kralj snukera! Go Rocket!
Jel ima neka rang lista? Cuh negde da je prvi Selby :D

Al' nisu kreativni, zar je tako teško smisliti ime...