Prijava

Pošto ima dosta kojekakvih gluposti po forumu, red bi bio neka ovakva pitalica tema da se postavi. Zbog reda i balansa.
Šta je sad trenutno mejnstrim ali u svim sferama.
Ranije je bio mejn Dača i Bekvalka pa Ekrem i Vendi pa Nikolićev striropor pa onda opet Nikolić sa dijetom, onaj papan Kovačević sa bljuv bljuv pesmama, autotjun reperi, Rade Lacković, Pantela, marihuana...
Dobro, znam da su pljuvanja političara uvek mejn jer za to ne treba neka prevelika pamet.

Evo sad po mome mišljenju i objektivnom gledanju raznih internet stranica (uključujući u ovu)-
Alkoholisanje - uglavnom ono klinačko kad se dohvate prvi put alkohola a da ih oči roditelja ne gledaju.
Pljuvanje tadije - čak dve teme o tome (morao sam jer je su sve u senku bacili izbori)
Ismevanje vojvode- iako je već duže vreme zastupljeno, ne prestaje
Neke nepoveazane emo gluposti sa zlatnim slovima i crnom pozadinom - jpeg format i ostalo
Citati pisaca pijačara ili citati ajnštajna i tako ti i sličnih

Dopunite me

IN je ono što je u poslednjim aktivnim temama..

Votka i džin,to je sada in

moj deda sa penzijom od 3000 rsd i ćale bez posla, sestra sa diplomom na zidu i 15 profila na fejsu, moja žena i TC Ušće i ja sa dozvoljenim minusom, pozajmicom od kuma i ne razjašnjenom budućnošću firme (čeka se vlada pa da krene) ili pak suze matore konjine nakon odglendanog filma ''Težina lanaca''... Biraj!

Da pišeš na Tviteru kakvo si gomno isro.

Сад је ИН да одеш на изборе, нацрташ курчину на гласачком листићу, евентуално додаш неког креативног кандидата, типа Пуја Шотку или Пантелу (коалиција "КАЦАМ РАСАН"), фотографишеш то и окачиш на Фејсбук. То је кул.

ИН је курчина од 25 сантима.

Meni je to in. U čemu je problem? Ceo dan lupam glavu kako da vratim pare. Treba da razmišljam o Ekremu ili da slušam klince šta je rekao Pantela? Da li me jebeno, da se tako duhovito irazim, zajebavate???

ИН је курчина од 25 сантима.

Možda u Ugandi.

Sulejman i Hurem su AUT.
Ibrahim pasa i Nigar kalfa su IN.

Марсеј
ИН је курчина од 25 сантима.

To teško da može biti potpuno in, ako me razumeš.

Možda u Ugandi.

И у Уганди и код нас.

To teško da može biti potpuno in, ako me razumeš.

ЛОЛ, поштено ме насмеја :)

in je Kalifornikacija i kao uzročno posledični fenomen pisci-mislioci vrhunski jebači koji su suviše kul..
pa onda nošenje kožnih narukvica kao i narukvica sa raznim kamenjem raspona od hello kitty do kamena dana tvog rođenja..
in je smeđa duga kosa sa razdeljkom po sredini i što bezličnijim fascijalnim obeležjima..
in je da se natovariš tonom šminke a da deluješ nenašminkano i ubeđeno da stvarno deluješ nenašminkano..
in su silikonski nokti sa BILIrubinima i aždajinim perjem..
in je fazonirana bradica +brkovi+zulufi a sve kao da deluje i uredno i opušteno ILI celokupan bradobrčni režanj pušten tri mm..
još uvek su in džinovske naočare(kod muškaraca obavezno u kombinaciji sa košuljom i gore pomenutim stajlinkom fascojalnih dlaka)
in je napominjati šta se sve depilira i u kom obliku, kao i osvrtati se na seksualne sposobnosti, što manje suptilno to više in...
in je opsednutost nutricionizmom i ishrana samo vlaknima tufnaste repe..
I pilates i joga, da slučajno ne zaboravim...ako ne idete na pilates..pa mism..da li postojite uopšte...?

Težina lanaca

Njaa nja njaaa
Aj iskuliraj sa tim glupostima. Da si malo pratio, video bi da kostunicina njuska stoji na odjavnoj spici tako da ceo trud oko montaze pada u vodu neobjektivnosti.
Budi objektivan covece bar malo.
I KAKVE VEZE IMA STO TVOJA SESTRA IMA PETNEJST PROFILA NA FEJSU SA TVOJIM MEJNSTRIM PLJUVANJEM POLITICARA.
Kao sto rekoh, ne treba mnogo pameti.

Inace tefterim sta je sada in i fensi da znate

In je tuć' raju po čaršiji i vratit se razbijene glave.

In su ovog proleća i leta pastelne boje, kombinovane, što šarenije to bolje, čitala ja pre neki dan u Blic Ženi. I in je zapitati se da li je baš on onaj pravi, da li ste vezu zasnovali na par sličnih osobina zanemarujući pritom mnoštvo nepremostivih različitosti?!

In je da te boli kurac za sopstveno ja, da se prodaješ za par sati u društvu bogatih, lepih ili popularnih osoba, pritom se ne obazirući previše na činjenicu da gubiš prave prijatelje.. jer je danas "tako urbano biti urban"..

ин је бити сасвим небитан