Vukajlija Basket Čelendž

  1. Divi Novosađane što prozivaju. Aaaa, pa moraće neki međugradski derbi da se odigra. Ali u neko pivo, čisto da začinimo malo.

  2. Mrzi me sad da citam,al HOCU I JA!

    Sto se mene tice, moze i u ponoc, vriste mi jaja. Ispao sam malo iz kondicije,al racunam da cu za mesec,dva da se dovedem u red :)

  3. Ако, ако, сад на лето, ако се окупимо....
    Ма причај ти брате Гонзо, прво на терену ја вас све да видим.... :-)

  4. Može ova kombinacija na Adi

  5. Ja sam živnuo temu da se dogovorim sa Novosađanima, za basket, al ne čita niko. Je l' mora za sve nova tema da se otvara, jebem ga?! Diperu, bilježi koliko nas je iz NS-a.
    Znam da bi bili Remac i ja, ti si isto za, eto i Matriks se javio, kao i Elz, vjerovatno će biti još. Sad je lijepo vrijeme, možemo se dogovoriti pa možda već i idući vikend odigrati koji basket.

  6. Ма причај ти брате Гонзо, прво на терену ја вас све да видим.... :-)

    Brate, fudbal nikad nisam trenirao, a kažu da ok branim. Zamisli šta onda radim na basketu lololo

  7. Јао брате Дубе, немо' мене да тефтерим то.... Нисам ја добар код тога, чак ни кад је мало људи у питању.... Биће нас.... Још пар њих да нађемо димамо барем три екипе....

    Видећемо.... Прво ми овде да се подоговарамо и видимо кол'ко ко море па вам доводимо НОРТ ОЛ СТАР екипу.... Факјеа....

  8. Ma pusti ove dole, sad samo autonomaši igraju, pa onda jednog dana, možda, da se igra sa njima. Ne putuje mi se ovih dana nigdje, jedva i do terena za basket mogu da dođem.

  9. Ма какви сад.... На лето.... Ако нас буде било дидемо, што да не.... НОРТ-САУТ ОЛ СТАР опикамо....

  10. Hmmm, dolazim vjerojatno.

  11. Jebete me sa terminom. Početak u 15 mi je kasno jer moram svejedno da idem posle na šljaku. Kada bismo počinjali ranije, mogao bih da opeglam i fudbal i basket i da posle palim na posao.

  12. gonzo, jel ti 13h dovoljno rano? Videćemo, možda svima i odgovara ranije.

  13. To bi mi leglo taman. Ima se vremena za dobar basket i mogu oko pola četiri ili malo kasnije da bežim na šljaku.

  14. Da probamo ovako onda:
    Vukajlija Basket Čelendž

    Subota (9.3.) 13h, Ada, nalazimo se kod stouhendža

    Bitno je da nas bude minimum 6 da bi imalo smisla.
    Za sada dolaze:

    steiner
    Mićko
    Gazimudo
    Vizard
    Луди Чак
    gonzo
    crnigrujan
    Johnny Kurajber
    Crno

    Nadam se da 13h više odgovara, recite pobrojani ako ne, pošto imamo sasvim dovoljno vremena da se usaglasimo.

  15. Meni je 13h bombona.

  16. Ја исто хоћу. Само видите да ли има неко добру лопту, моја је јајаста и добра само за шутирање.

  17. Aj kad sam bio zainteresovan u prošlom popušaju da se sastavi ekipa zašto ne bi i sad. Mogu ja da ponesem loptu ako niko drugi nema, mogao bi možda i mrežicu da opletem, imam neki kanap za kobajsce valjda u špajzu.

  18. Ako neko ima dobru loptu super, ako nema ja ću da se iscimam da nabavim, kao organizator ovog skuupa.

  19. Imam loptu od ortaka, samo da proverim da li bih mogao da je ponesem. Odlična je.

  20. Има нас 7 сада, треба наћи још двојицу, па да играмо 3 на 3 на 3 на испадање. (много 4 на 4, а овако једна екипа одмара, више баскета може да се игра). АЈМО, ТУ МОР МЕН ФОР БАСКЕТБОЛ!

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.