Vukajlija Basket Čelendž

  1. За баскет ме рачунајте , али имам две леве ноге, не знам фудбала, знам само да будем бандера у одбрани и фаулирам. Ал' како год, ако фали играча, ту сам и за то. Само, ви сте се пре окупљали и пичили фудбал, уходани сте, реците кад и где, па да пичимо.

  2. Ae da ne bude prazno slovo da papiru, kolko ljudi bi u ovu subotu u 3 igralo basket ili rotiralo basket/fuzbal. Treba minimum 6 ljudi da bi imalo smisla, ali najvažnije je da neko ima i ponese loptu (na greškama se uči). Naravno računam da će temperatura da bude 15-ak stepeni i bez kiše.

  3. Само, ви сте се пре окупљали и пичили фудбал, уходани сте, реците кад и где, па да пичимо.

    http://vukajlija.com/forum/teme/41422-vukajlija-ol-star-fudbal?strana=516#post_2304248

  4. da li ste ikad odigrali ikakav basket?

  5. brate otvorimo još par tema za ostale sportove i možemo lagano da organizujemo VOS olimpijadu!

  6. da li ste ikad odigrali ikakav basket?

    Мислиш, икада између себе, или икада овако, тј. да ли се распадамо? :D Нинка, хвала на линку, ал' видим да има већ 14 људи, колико ће њих пичити баскет?

  7. VOS olimpijadu

    U Čanju ili Prčnju.
    Ima jakih ekipa za navlačenje konopca

  8. Au jebem ti, kasno u 3, imam verovatno utakmicu univerzitetske lige u subotu, tesko da dodjem

  9. па да ли је ова тема организовала баскет икада ил је све на речима остало? на то сам мислио мићко

  10. Све је остало на речима, колико сам упућен.

  11. Никада нам нећете бити дорасла конкуренција ОПААА :))9

    ФУЗБАЛ УБЕР АЛЕС! о/

  12. УА ФУДБАЛ! Фудбалери, мрште у балон!

  13. Za sada nas ima dvoje, nači napredujemo svetlosnom brzinom. Fuzbaleri, kraj vam se bliži

  14. Ne, realno, ja sam za to da se igra i fudbal i basket, mada mora neko da nas organizuje, ne može ovako svako da palamudi k'o do sad.

  15. Pa ajd, kazite kad vam odgovara i za sta ste.
    Meni odgovara sledeci vikend, prakticno u bilo koje doba dana. Ja sam za basket koji sam relativno i igrao, a mogu i da dopunim ekipu za fudbal ako treba, mada ga nisam igrao skoro 10 godina... xD
    U svakom slucaju, ajd nek neko sastavi spisak ko je sad slobodan za ovu subotu, a ko za sledecu pa ako vas ima dovoljno vi se okupite sad, pa onda ponovo za nedelju dana taman da se i mi ostali ubacimo... :)

  16. Evo organizatora:
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/555467_426365057380663_2032810748_n.jpg

    Subota (9.3.) u 15h, Ada

    Samo smo se Mićko i ja za sad izjasnili da bi igrali, javite se još minimum četvoro pa da pikamo sketba. Ili recite ako vam odgovara ranije vreme (recimo 13) pa da igramo pre fudbala.

  17. Ima li neko iz NS-a za basket?

  18. Ja tek sledeći vikend, ovaj sad ne mogu.

  19. Диви Београђане шо се окуражили :-).... Брат Предражињо је играо кол'ко сам начуо (можда још и игра, не знадем човека, можда и неће на баскета), ја још играм, имамо баскетанере који играју добро....
    Брате Воса, даћемо ми њима предност 5-0 како ствари стоје.... Ако нас се накупи, што не пикамо 5 на 5? Ја бих ишао до Београда на лето....
    Брате Елзеард, има нас....

  20. Диви Београђане шо се окуражили :-).... Брат Предражињо је играо кол'ко сам начуо (можда још и игра, не знадем човека, можда и неће на баскета), ја још играм, имамо баскетанере који играју добро....

    Bič pliz :), sedam godina treniranja i igranja Lige Srbije od pionira pa sve do prvog tima u beton ligi i duplo duži staž u uličnom basketu :)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.