Vukajlija Basket Čelendž

  1. 13h mi više odgovara, ali ću vam tek u četvrtak javiti. Ja imam i mrežicu i kanap, ako vam znači da igrate sa mrežicom, mogu vam dati.

  2. Šta ste se dogovorili? Kad bi da igrate? Ako je vikend, tj subota i nije rano, eto i mene, kao organizatora ove teeeeeeme.

  3. Bolje da se organizuje neki turnir, da igramo u neku glupost, bilo sta.

  4. Možemo ukurve da igramo.

  5. Šta ste se dogovorili? Kad bi da igrate? Ako je vikend, tj subota i nije rano, eto i mene, kao organizatora ove teeeeeeme.

    Договор је за сад у суботу у један на Ади, дођи слободно, има нас 7 за сад. Са тобом, фали још један да имамо три екипе по три играча. А, међеде, битније је сада да се скупимо и да видимо на шта то личи, него у шта ћемо се кладити (и да ли ћемо уопште).

  6. Dolazim i ja na basket, pa ću ostati na fudbalu.

  7. Ja ne znam da igram basket al bijem ko sveti Ilija, ostalo mi od rukometa. Mogu li i ja s vama?

  8. Skočko, u kom si bre ti gradu? :D

  9. Naravno Skočko, jebo basket ako se ne bije.

  10. U Garmiš-Partenkirhenu, bre, al' vas malo šprdam. :D

  11. Garmiš....samo 17 do opštine i odatle 88 za Adu. Ne možeš da nas omašiš. Lepi, jaki, brzi, inteligentni i sa izuzetno svetlom aurom oko nas lololo

  12. I let 4233 Lufthansa :D

  13. Johnny Kurajber
    Garmiš....samo 17 do opštine i odatle 88 za Adu. Ne možeš da nas omašiš. Lepi, jaki, brzi, inteligentni i sa izuzetno svetlom aurom oko nas lololo

    ...imamo dve leve noge, ruke nam rastu na kontra stranu...

  14. ...imamo dve leve noge, ruke nam rastu na kontra stranu...

    ...ćudne glave, šest prstiju na levoj ruci i tri bradavice....

  15. Lolo, zamisli Bertansa sa 6 prstiju.. pa lik ne bi u zivotu promasio kos..

  16. Jes' vala kad sa 4 komada onako bije....treba da mu zašijemo dva od Muslija, njemu ne trebaju.

  17. ...ćudne glave, šest prstiju na levoj ruci i tri bradavice....

    ...i nosinu (makar ja) da te muka uhvati...

  18. ...ja veliku glavu....u principu htedosmo reći da smo na neki način prepoznatljivi na prvu loptu :)

  19. ... ili smo u najmanju ruku najsličniji mutantima lololo

  20. Заједно са Џонијем и Црним, то је 9, што ће рећи то је то. Стеинер, ај кад видиш ово, упиши их. Јављајте за промене! :)