Vukajlija Basket Čelendž

  1. Evo da bude i na ovoj stranici vidljivo.
    Vukajlija Basket Čelendž

    Subota (9.3.) 13h, Ada, nalazimo se kod stouhendža

    Za sada dolaze:

    steiner
    Mićko
    Gazimudo
    Vizard
    Луди Чак
    gonzo
    crnigrujan
    Johnny Kurajber
    Crno
    Drug Raja _-_

    Ako još neko hoće da dođe javite se i iskombinovaćemo se već na terenu u subotu.

  2. E pa mogu ja! Mada neam pojma da igram a i nizak sam. Ipak ne lololo

  3. Stetner, ako prođe strana opet na sledećoj kači spisak da na svakoj bude vidljiv.

    Inače, je l' ima neko loptu?

  4. crnigrujan i gonzo su se ponudili da ponesu loptu, a ako se predomisle ja ću da nabavim basketaru.

  5. Trebalo bi da mogu da ponesem loptu, ali da ne obećavam ništa u napred. I ljudi bitno je da vidimo kakvo će vreme da bude u subotu. Ako je dan kao danas biće do jaja, ali ako bude rokala i vetrina onda smo ugasili.

  6. Videćemo za vreme, vremenska prognoza je dobra za subotu ali ko će ga znati.

  7. Biće temperatura najbolja za sportsku razonodu, nego što ih pola javlja kišu a pola ne, kiša bi mogla da zajebe stvar. Ako zapada sneg - do jaja, idemo na fudbal.

  8. Ako mi se izjalove planovi za seks, dolazim i ja.

  9. Džabe dolaziš, ne'š jebati.

  10. Vidjećeš koliko plijenim neznanjem. :)

  11. Ma stavi i mene. Ako može Musli mogu i ja.

  12. Samo da ne zaboravim, dolazim 100%. Ako bi mogao neko u petak da ovo okači ponovo, to bi bilo fantastično.

  13. Eh kakav si k'o onaj iz Mementa, uzmi lepo napravi tetovažu kao što je on radio.

  14. Има нас 10 онда, што ће рећи да или играмо 5 на 5, што није реално, или се један суши на почетку. Је л' су потврдили свих 10?

  15. Obećavaju ljudi pa će biti dobro ako nas na kraju bude i za 2 na 2, nek ima viška pa kad na licu mesta vidimo šta je i kako je lako ćemo.

  16. Ja nikad ne ispaljujem! I da nogu polomim ja ću doći bre!

  17. Što reče crnigrujan, prećeraće neko u petak s votkom i predomisliće se. Nek nas i bude više, prvi put se skupljamo pa je bitno da igramo a sledeći put možemo eventualno da planiramo ekipe unapred.

  18. Menel lik sinoc na fudbalu uhvati na volej u stopalo ,peta me bolela dobrih 4 sata. Mislio sam da necu moci da hodam,medjutim jutros je sve OK. Necete me se tako lako otarasiti, moracete skuplje placenike da unajmite!!!1

  19. Jbg, navikao si na meko (Gazimudo), juče si naišao na tvrdo...da se navikavaš na beton. Bolje nego na ilovaču, pu,pu,pu daleko bilo!

  20. Doze burazeru,kad ces ti da banes na VOS il basket celendz, da se malo podjebavamo i uzivo :D

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.