Vukajlija Basket Čelendž

  1. Bio sam jednom na VOS, i navukao hronični problem baš sa petom...
    Mator sam i debeo za beton, srce hoće, al' dupe klokoće. Imam problem što me povuče, pa se ponašam na terenu kao da imam 19, a ne 41, i kao da nikada ništa nisam povredio, a ne zna se gde više škripi (zglobovi, tetive, mišići...).
    Bespoštedna igra u mladosti uzela je danak, došlo sve na naplatu...
    Banuću opet nekada, bar na piće.
    Uživajte sutra, i nek vas posluži vreme!

  2. Ti si bar covek u godiamna, meni sa 24 guzica klokoce :D

  3. Možda je više za temu moram nekome da se pohvalim...pre 2 termina na basketu (igramo košarku 5:5) čuvao sam klinca od 24 koji je i viši od mene i levoruk, pride igra aktivno (navodno onu našu jadnu prvu ligu)... I dobismo ih prvu (čak sam mu zalepio jednu bandžu), a u drugoj izgubismo plus je on meni udario ne bandžu, nego smeč!

  4. Dože, koristi glucosamine kao prevenciju, a i lek. Ja sam pre nekih 2 godine imao hronične probleme s ramenom i kolenom, i to je trenutno najbolji suplement koji možeš pazariti kod nas.

  5. oj oj novosađani ša kažete da se skupimo sutra opizdimo jen kvalitetan basket

  6. Može, nači već nas 3.

  7. Evo, za 5 minuta smo se skupili nas 4. :D
    Kaname
    Remac
    Sos
    Dub

  8. Ovo je za Beograđane: ALO BAGRO IZ GLAVNOG GRADA SUTRA U 13 ČASOVA KOD STOUNHEDŽA NA ADI PA DA PIKAMO NEKI BASKET.
    Ljudi ne verujem ipak da ću moći da ponesem loptu, tako da ko ima neka donese.

  9. Javljam do večeras ako ukradem od nekog druga

  10. Брате Дубе, у кол'ко сати? Ако је послеподне, онда пиши и мене као петог....

  11. Diperu, eto sa tobom će biti 5. I Varner je ranije govorio da bi mogao da dođe ako se organizujemo, al ne znam da li će vidjeti ovo.
    Musaši, Predražinjo i ostali, ako ste slobodni, navratite.
    Je l' može oko 13-14h?

  12. Kaname nosi loptu. E, znate kaka e?

  13. Vukajlija Basket Čelendž

    Subota (9.3.) 13h, Ada, nalazimo se kod stouhendža

    Najavili da dolaze:

    steiner
    Mićko
    Gazimudo
    Vizard
    Луди Чак
    gonzo
    crnigrujan
    Johnny Kurajber
    Crno
    Drug Raja _-_
    Dukka
    Blake Griffin

    Ako još neko hoće da dođe pojavite se sutra i iskombinovaćemo se već na terenu. Ja sam nabavio loptu i sutra je donosim, tako da nema brige. Lepo vreme je najavljeno, pa će do 13 teren da bude suv.

  14. Posto nas ima 10,aj da nadjemo jos dvojicu pa da mozemo na dva kosa 3na3. Trebaju nam 2 lopte barem, narafski.

  15. Pitanje je da li će svi doći koji su se najavili. Ako još neko ima loptu neka je ponese, a poziv za basket je otvoren pa ako nas stvarno bude dovoljno izdelićemo se za dva terena.

  16. Ма организоваћемо турнир, полуфинала, небитно, само да нас буде, ја се надам да неће људи да испале. Ја долазим, дакле, сто посто.
    ЕДИТ: Немам лопту носим пумпу.

  17. I'm cumming 99%, ukoliko ne zaginem nešto žestoko noćas, mada sumnjam. Donosim mrežicu.

  18. Ne valja ova subota ništa, svi zaginuli jutrom pa kuntaju. Nego bilo bi lepo da mi organizator baci mob ako okasnim pa budem morao da vas tražim po terenima... ako uopšte neko dođe.

  19. a brate, nije basket u 9h nego u 13. Ako je ljudima problem da ustanu do tad, onda jebiga.. a i ako cemo tako,svaki dan se neko moze odvaliti od alkohola pa da mu ne odgovara nista.

    Doci ce bre ljudi, barem 6 od 10 ce doci. Ako ne dodje, nek dodje barem 4.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.