Vukajlija Basket Čelendž

  1. Daj bre ne kenjajte, nego krećite. Ja izlazim iz gajbe za otprilike pola čuke.

  2. Dolećem u 1. Ima li nas?

  3. Imaće vas, bre. Imajte u vidu i da je nas fudbalera brdo, uvek će neki da se "ladi".

  4. Biće nas, mora bre da nas bude. Odo ljudi, vidimo se u jedan kod Stondže na Adi.

  5. Kako sam se smorio na šljaci AAAAAAAAAAAAAA

    'oću basket i fudbal!!!!!!!

  6. Jes, al fudbal pocinje tek u 3. Dobro, samo da dođe onaj ko ima loptu, bez nje cemo tesko igrati :-)

  7. Ako neko od basketasa vidi ovo: Ljudi cekamo se do recimo jedan i 15 dok se ne skupimo. Ja sam malo zaglavi u prevozu zbog Zadusnica pa cu kasniti neki minut.Ne idite bez meneeeeeeeee...

  8. Ja stigao, u crvenom sam, uočite me

  9. Za BigDippera, ako hoš da dođeš na basket, bićemo na terenu iza male menze, mi sad krećemo, što znači da ćemo krenuti od 13:20

  10. Na nekom od koseva smo, pktrazite nas..

  11. Gonzo me sada zvao. Došao je na Adu.

  12. Jebaga ljudei, ja se uspavao. Aj dođite svi posle na fuzbal, bar da upoznam ove koje ne znam, majku mu. :)

  13. EDIT: Ne treba vam vise moj broj :D

  14. Bio baš dobar basket, a od basketa su još bolje bile Gonzove priče o sladoledu. Ja za sebe ne mogu da kažem da sam igrao loše kad ja bolje ne umem lololo

  15. УПОЗНО САМ МИЋКА И ДУКУ! ОПААААА

  16. TAKOĐE! I GRUJANA I OVOM DRUGOM SAM ZABORAVIO NIK!

  17. Е, дошао бих да вам покажем како се игра али јебига, нисам баш близу.

  18. Krivo mi je što nisam bio al' šljaka ubila. Eto započeli ste basket, sada ga održavajte.

  19. Мешчини да сам попамтио све које сам данас упознао. Ко је лик са коврџавом црном косом, деки аод?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.