Vukajlija Basket Čelendž

  1. ja otišo na basket i igro fucu opa a remca da pohvalim javno baš me iznenadio, igra ko džordan, a i ćelav je ko džordan lololo

  2. Što niste organizovani kao mi fuzbaleri?

  3. Što niste organizovani kao mi fuzbaleri?

    Први пут смо пробали да се организујемо сада. А и ви сте бољи, лепши и педерастији од нас, да. :/

  4. Bilo nas je čak 4 na basketu. Idući vikend se nadamo da ćemo skupiti bar 6 pa da igramo 3 na 3. Vrijeme super, svi ganjaju loptu i trče, greota blejati u te ve.

  5. Море, ал зајебите мене ако опет будем имао упалу.... Не мерем са тројке да добацим јебо сунце блесаво, а камоли да се крећем.... Сад ми је још горе него јутрос....

  6. Ja mislim da će mene tek sutra malo da uhvati, al cimer mi se više umorio :DD
    Diperu, ti možeš i sa klupe da bacaš. Ako vi sve ono radite na treninzima, što si ti nabrojao, vama bi vojska došla kao odmor.

  7. Дулетови тренинзи би дошли као одмор.... КАМИКАЗЕ ФТЊ....
    И дајте бре да се окупимо мало више следећи пут и мало раније.... Негде око 11, 12 сати....

  8. Pa to i ja kažem oko 11-12, a biće nas više valjda, valja samo javiti svima, a i ove lijene spavalice da dignu dupe.

  9. Gde je metalika sliterin?

  10. Ja nisam pratio temu, a da jesam došao bih. Tako da ću sledeće sedmice 90% doći, ako bude bilo basketa. Mada ne bih imao ništa protiv da se uklopimo u toku sedmice za neki basket.

  11. Deki, si mi ti ismevao nik? Čisto da ne hejtujem nekog pogrešnog.

  12. Nemoj tako, nisam samo nik. Lolo
    Šega ba, zajebancija, samo te nisam skontao. A glupo da ja ispadnem glup zbog toga :)

  13. Hajde nešto u toku sedmice da se uklopimo?

  14. A ne znam, ima se obaveza, a i kiša evo pada.

  15. Haaha, jebemtisve, upoznavanje magnificenta sa jedne i dekija, fejsa i davida sa druge strane je bilo pišanje od smeha. Skupili se mangupi da zajebavaju

    Solidan basketić smo igrali, mada ništa posebno, verujem da će biti bolje sledeći put.

  16. Zajebavali su ORGANIZATORA!!! Sad sam ih zapamtio, a što bi moja stara baka rekla, drži prijatelje blizu a neprijatelje još bliže, uzidane u podrum. Organizator obezbeđuje kurve sledeće nedelje, a skoro svi fuzbaleri su pozvani. SKORO SVI

  17. Pa jes duka, solidan a ništa posebno u smislu da si samo ti bio solidan. No dobro, bitno da se iskakasmo a biće lepog vremena, uigraćemo se... valjda.

    Nego, ako događaj pređe u tradiciju valjalo bi da se smisli kakvo zvučno ime, logo, majice, čirlidersice trte-mrte... nismo valjda gori od fudbalera jebga.

  18. ekija, fejsa i davida

    verujem da je bio vrsan basket ako su ova trojica igrali lololo

    Elze, može sledeće nedelje, samo da ne padne sneg ko što su rekli lolo

  19. канамен нисмо играли лоло

  20. šta ste vi, čirlidersice neke a

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.