Vukajlija Basket Čelendž

  1. Elem, seća li se neko ko je prošli put loptu doneo?

    Doneo sam ja ali mislim da smo igrali sa štajnerovom jer se manje klizala. Nije problem, poneću opet.

  2. Kad smo već kod štajnera dolazi i on najverovatnije, znači biće nas.

  3. Okej, ja donosim mrežicu i, ako nije frka, povešću drugara, čisto da budemo sigurni da nas ima dovoljno.

  4. Bilo bi dobro da se napise spisak onih koji dolaze sigurno. Cisto odokativno da znamo..

  5. Grujan
    Gazimudo
    Arlovski
    Džoni
    Hrast(mozda)
    Stajner
    drugar
    ja

    Arlovski je rekao da će iscimati još neke fudbalere, a videh kod vosovaca da se Raja prijavio za fucu, on je igrao prošli put basket. A gonza nema nigde.
    E sad, Džo, Arlovski i Gazimudo igraju i fudbal, tako da ćemo morati nekako uklopiti sve.

  6. Kad se onda na kraju okupljamo, 2 ili 3 pa da stignemo i koju ful partiju ili isto u 4 ko fudbaleri?

  7. Meni je primarni basket, fucu cu cisto jednu da opicim posto je fora derbi :D
    Mada, bice nas oko 30 tamo, tako da ce sigurno biti i za basket i za fucu

  8. Ja sam za to da se bar u pola 3 nadjemo, da opikamo neku partiju natenane

  9. Mislim da ce biti vrucina tad, al ajde, ako se svi slazu u pola 3, onda neka bude.

  10. pa nek se izjasne ljudi. Moze i u 3, al dok se postavi mrezica, proci ce neko vreme.. Uostalom,kako god, ne zurimo nigde, a mrak ne pada do pola 9

  11. Ljudi ja ne mogu pre 4 nikako. A gde se nalazimo?

  12. Dolazim u 4 tamo, možda opičim jedan basket.

  13. Kad se nalazimo na kraju? 3, pola 4? Ili da se svi coporativno okupimo u 4?

  14. Ma isto ko i svi, u 4 bre, taman bolje da se igra kad padne sunce malo.

  15. Aj kad već dolaze tolki ljudi nek onda bude u 4, što reče ima vremena do mraka triput da baldišemo.

    A gde se nalazimo?

    Valjda na terenima kod golf kluba, nema šanse da se promašimo, koliko može da bude buljuka od tries ljudi koji se deru JA JEMEN?

  16. Zakucao sam do sad, da ne objašnjavam, kasniću možda malo, dolazim pravo kod golf terena, tamo gde smo bili prošli put.

  17. Је л' нас има из Новог Сада за следећу недељу?

  18. Alo ljudi, mogao bi neki basket za vikend?

  19. Ja sam vise za basket nego za fudbal. Gazimudo, imas li ti loptu? Moje su sve na onom svetu. I mrezicu. Bez mrezice ne valja

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.