Vukajlija Basket Čelendž

  1. Tu smo i bili Džoni, Gonzo nas je uputio gde se igra fuca, pa da budemo što bliži.
    Prošli put su Agi, Gusti, Blejk meščini i još neki pikali sket sa nama u pauzi između dve utakmice, ali problem je što ta pauza kratko traje, pa ne stignemo ceo basket da odigramo.
    A da, od mene ništa ovaj put, neću biti u Bg-u za vikend.

  2. Povlačim spremnost na akciju, ispada da bi morao sutradan da se otociljam do Vršca, srećan mi put.

    Jebga, sledeći vikend onda.

  3. Novosađani hajde sutra na basket?

  4. Subota, 04.05.2013. VOS na Adi. Nalazimo se na terenima kod golf terena.

    Bez obzira što je Velika subota, VOS se normalno održava.

  5. Новосађани људи децхко, Канаме, Дуб, Ремац и не знам је л' ко још био прошли пут.... Ае у недељу, ако сте у могућности је л', на неки скетба?

  6. Ljudi sta je sa basketom, meni se igra..

  7. Diperu, nisam u NS do daljnjega, kad se vratim, ići ćemo.

  8. Ljudi sta je sa basketom, meni se igra..

    Igra se još nekima nego što nam se kanda ne igra dovoljno i ne u isto vreme. Pominjali su pre neki dan duka i drug raja na četu da su raspoloženi, ludi čak bi isto.

  9. Zainteresovani? VOS-ovci igraju u nedelju od 4, kontam da bi i basket mogao nekad tada. Ako ne padne kiša. Javljajte se ako neko hoće, pa da vidimo koliko ima ljudi.

  10. Ja sam za, ali tek od iduće nedelje, ove me nema ni na VOS-u.

  11. Može, mogli bi recimo od 2 ili 3 pa da stignemo koju partiju dok se ne okupe fudbaleri, pa posle ako bude i njih u pauzama opet dobro.

  12. Jaaa. Iscimaću i još par fuzbalera da batale, tako da će nas biti sigurno za 3 na 3.

  13. To je to, skupilo bi se tu ljudi, pogotovo ovi što pauziraju fudbal kad izgube pa bace partiju basketa. Ja bi' prvi obitav'o više pod košem nego na fudbalu.

  14. Tamo sam i ja i igraću basket. Računaj na mene.

  15. Rekoh već da sam skeptičan po pitanju te pauze na fudbalu, pošto prošli put to nije najbolje izgledalo.
    Dobro, neka se ljudi javljaju do subote, pa ćemo proceniti ima li nas dovoljno bar za 2 ekipice, ali koliko vidim, biće.

  16. Mozda i ja svratim...

  17. Ma smislićemo Duka neki sistem kako da se igra. Samo Dođi na Adu i ti i svako ko hoće basket da baci.

  18. Doci cu i ja, pa cu pilam i fucu i sket, mada vise basket nego fuzbal..

  19. REFRESH

    Polako bre ljudi sa prijavljivanjem, biće mesta za sve.
    Elem, seća li se neko ko je prošli put loptu doneo?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.