Vukajlija Basket Čelendž

  1. Neam ja ni loptu ni mrezicu,al ima Dukka loptu sigurno, a i za mrezicu cemo se iskombinujemo.
    AJMO DA VIDIMO KO JE ZA BASKET NEK SE PRIJAVI , PA AKO BUDE BAREM 6 LJUDI MOZE SE DJUSKA:

    Basket, subota 17h, tamo kod golf terena pored fuzbalera

    1. Gusti sok
    2. Gazimudo

  2. Ima duka i mrezicu. Javi se dukaaa. Uvek ce biti fudbalera raspolozenih za basket, ako nas se ne skupi sest

  3. Odigrao bih i ja poneki.

  4. Јави се Дука!! Добићеш придев Дизел, а ако позовеш у наредних пола сата добићеш два по цени једног!

  5. Ajmo bre jos! A fuzbaleri, nemojte da budep rica odigrate jedan basket, pa ostane nas 3 na kosu :D

  6. Evo, da se i ja najavim... Ako nesto ne iskrsne dolazim... Jel veliki problem sto nemam pojma basket?

  7. Opusteno, bices Musli.

  8. Pre rezervna lopta ako se prva izbuši :)

  9. Nema problema, ionako mi je suplja glava, lepo se odbija o zidove, kapiram da je isto i sa betonom..

  10. Loptu donosim ja ili Štajner ako bude dolazio, Duka ima mrežicu a ako on ne dolazi opet nije problem, isplešću jebenu mrežu očas ko tarantula.

  11. Basket, subota 17h, tamo kod golf terena pored fuzbalera

    1. Gusti sok
    2. Gazimudo
    3. gruja
    4. hrast

    + fuzbaleri koji oce

  12. Reče Štajner dolazi možda. Kad bi Duka opet banuo s onom dvojicom kolega to bi izvadilo čvarak iz kazana.

  13. Nincilo jel si na fuzbalu ili basketu? Ako ces da igras i fucu,onda si pod onim " + fudbaleri"

  14. Ja igram oboje, mada vjerujem da ću više provesti pod košem.

  15. Basket, subota 17h, tamo kod golf terena pored fuzbalera

    1. Gusti sok
    2. Gazimudo
    3. gruja
    4. hrast
    5. Ninka
    6. Stajner (valjda)

    + fuzbaleri koji oce

  16. Samo da bambujem temu.. Dukka javi se!

  17. Ja da potvrdim da dolazim i donosim loptu.

  18. EE BRE TU SAAAAAAAAAAAAAAAAM, SACAM VIDOOOO. Toe pod jedan

    Pod dva JEBITE SEEEEE NISAM U BEOGRADU ZA VIKEND SAD STE NAŠLI DA IGRATE SKET NAMERNO TO RADITEE

    I pod tri

    Uvek ce biti fudbalera raspolozenih za basket, ako nas se ne skupi sest

    Nemojte više sa ovim, ZNAČI NE MOŽE TAKO NIKAKO, NEĆE BITI FUDBALERA KOJI HOĆE DA IGRAJU I BASKET I FUCU, TO JEST OĆE BITI, ALI TAKO NE MOŽEMO NIKAKO DA SE ISKOMBINUJEMO, POKAZALO SE POSLEDNJA 2 (SLOVIMA DVA) PUTA DA TO NE MOŽE FUNKCIONIŠE. NEMERE LJUDI, VERUJTE MI, NE ME RE

    Ja sam kod botaničke bašte, ako vam baš treba mrežica, mogu cimeru da javim, pa ako neko prolazi u blizini, nek pokupi.

    Jel veliki problem sto nemam pojma basket?

    Nie problem, budi golman

  19. Nemojte više sa ovim

    Šta, kao ne znamo, a?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.