Vukajlija Basket Čelendž

  1. Dzaba vam novci lololo

    Tole legendo!

    Ma ok, realno nijedan basket dosad nije bio za pokazati prijateljima (van vukajlije, ko ima) ili rodbini, a i koga briga, bitno da se iskačeš malo. Jedino što znaju Duka i oni njegovi pajtaši, osobito onaj niži što je onda bio.

  2. prijateljima (van vukajlije, ko ima)

    o.O

  3. O.o

    Pa dobro brate mili, ja sam gotovo siguran da ih bar neko od nas ima, ne vidim razlog za čuđenje.

  4. Ja imam, i to sam dokazao tako sto sam ga doveo na basket. Dakle videli ste ga, zvanicno nisam nolajfer jer imam rillajf prijatelja.

  5. Gusti sok
    Jedno par basketa, da ortak i ja namestimo ruku, nadjemo centra koji ce da skace

    Mogu ja, mogu ja, mogu ja? PRIMITE ME
    Šalim se, nisam ja centar, ja sam olraund igrač :)

    Znači ništa od basketa sledeće nedelje. Dobro, čisto da znam...

  6. Pa brate dukka, organizuj ovde.. vidi da li ce biti interesovanja.. Mozda se prikljuci neko od fuzbalera

  7. Дођте на фудбал ил дизблејимо.

  8. Ja imam, i to sam dokazao tako sto sam ga doveo na basket. Dakle videli ste ga, zvanicno nisam nolajfer jer imam rillajf prijatelja.

    Брате, то си неког лика покупио на улици, дао му 20 јевреја да игра баскет с тобом и зове те по имену, немој да се лажемо!!

  9. Picko jedna, zasto prisluskujes?

  10. Koje interesovanja brate Mudo, kad se jedva i ovako skupimo za 3 na 3. Al probaću, aj.

    Enjemi, pa došao bih bar dizblejimo, ako ne budem imao ništa pametnije da radim. A nisam ni u fuci nešto baš loš, mogao bih jednom i da se okušam sa vama profesionalcima.

  11. Odsad mora da nas ima barem 8 za basket, da mogu dvojica da odmaraju. Meni je bila duša u nosu nakon prvih 10 minuta.

  12. e, ljudi, primate li jos ljudi za taj basket? nisam poznat autor ovde ali ono, igrao bih...

  13. Kako da ne primamo, pozicija Muslija nam je uvek slobodna!

  14. muslija glumim za destku...:) do jaja, ako i ostali ne budu imali frke izbanjavacu...

  15. Haha, ali nisam poznat autor ovde... PRIMAMO SAMO ONE KOJI SU MEĐU 3000 NAJBOLJIH AVTORA NA OFICIJALNOJ VUKAJLIJA RANG LISTI

    Čoveče, pa naravno da možeš da dođeš, nikakva frka

  16. @Dukka nisam burazeru ni mislio na neka takva ogranicenja nego citam i kapiram da se relativno svi poznajete tako da to poznat nisam mislio po rangu...

  17. pseto88
    muslija glumim za destku...:)

    Da li vise volis da ti lopta ispadne u fazi odbrane ili u fazi napada?

  18. tj i po rangu sam go kurac ali nisam na to mislio...:)

  19. pseto88
    @Dukka nisam burazeru ni mislio na neka takva ogranicenja nego citam i kapiram da se relativno svi poznajete tako da to poznat nisam mislio po rangu...

    Pa relativno se svi poznajemo jer cim smo se jednom videli, vise nismo nepoznati :D
    Svi smo prosli taj proces insinuacije. Sta, malo te nasamaramo pisama pred svima tamo na Adi, onda ti zapalis vatru samo uz pomoc stapa i kore drveta, platis 200 evra, i mozes da dolazis svake nedelje..

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.