Vukajlija Basket Čelendž

  1. Je l' to XPACT nije došao da se pozdravi s fudbalerima?

  2. Bar smo jebali grobare :D

    Pičke jedne, nama je sunce išlo u oči!

    Simpatično je bilo, sledeći put idemo u hladovinu. Evo glava me boli, verovatno cepila sunčanica.

  3. Ja sam bio na basketu. Nisam znao da sam trebao da se pozdravim sa fudbalerima, ali sam lipsao totalno... Jbga, bio sam najgori, ali bice bolje sledeci put. Ostavicu cigarete, malo cu trcati pa cu valjda imati kondiciju da igram duze od 3 minuta. Ninka, izvini za ono rusenje, jbga nespretan sam sa decijim grobovima uvek bio i ostao...

  4. Je l' to XPACT nije došao da se pozdravi s fudbalerima?

    Fudbaleri nisu dosli da se pozdrave sa nama lolo

    Hraste, slobodno pricaj nesto. Nemoj se bojis, nece ti Ninka nista, iako ne deluje tako :D

    Pičke jedne, nama je sunce išlo u oči!

    Sledeci put ponesite naocare! Taman cu malo da vezbam suta, pa da ne bude onoliko promasaja. A mozda i smrsam koje kilo lolo

  5. Pičke jedne, nama je sunce išlo u oči!

    Лололо, ово је тако "следеће сезоне" изговор!

  6. Ma da bre, i onda kazu da mi cigani ne igramo basket

  7. Hraste, slobodno pricaj nesto. Nemoj se bojis, nece ti Ninka nista, iako ne deluje tako :D

    Dogovoreno, sledeci put cu biti pricljiviji... Ubila me je i vrucincina, ono nije normalno... Trebao sam da popijem par piva pre. Otisao posle na fudbal u 10, i pre njega iskapio 2 piva - odmah sam zivnuo...
    Akakaka, a paradoks je sto sam pravi basket igrao pre 3 godine zadnji put, a fudbal pre 10 i eto za jedan dan sam prekinuo ta 2 posta.

  8. Pa posle nek neko kaze da je vukajlija za noulajfere

    Gazimudo se usro koliko smo dobro igrali lolo

  9. All work and no play makes Jack a dull boy...

  10. Gazimudo se usro koliko smo dobro igrali lolo

    So true..
    Mada pre bih rekao da sam se ja usrao od toga koliko je tebe sralo lololo

    Dobar basketic bio. Bilo bi bolje da je imala jos jedna ekipa pa da moze duze da se igra,jer ima odmaranja,al opusteno..
    I jako bitna stavka naucili smo da stavljamo mrezicu :D

  11. Ma de me sralo, izgubio sam zivce koliko ne mogu nista da pogodim. Jedno par basketa, da ortak i ja namestimo ruku, nadjemo centra koji ce da skace, i ima da se useres lololo

  12. PA i ja kad dovedem pravog Muslija, necete znati sta vas je snaslo!
    Mozda cu i Djeknu da nam sutira trojke :D
    Sta bre ne mozes nista da pogodis, u onoj poslednjoj sto sam ja igrao, najblizi kos koji si dao ti je sa 5 metara, i to nekoliko puta preko ruke!

  13. Ninka, izvini za ono rusenje

    Opušteno, šta se cimaš, im'o sam ja i gorih padova na VOS-u, pitaj Kizu. :) A Gusti, kako gađaš kad te ide, ako te juče nije išlo, idukurac.

  14. Osilili se ovi zvezdaši. Moram krenuti na basket u kraju, sledeće nedelje ću da vam zakucavam u facu i u procesu da svršavam po ćili lolo.

  15. Osilili se ovi zvezdaši. Moram krenuti na basket u kraju, sledeće nedelje ću da vam zakucavam u facu i u procesu da svršavam po ćili lolo.

    Pa i nismo bas celavi.

    Nincilo, posto ortak i ja obicno igramo u kraju sa nekim ko takodje nije visok, morali smo da se navikavamo samo na sut :D Jedno pet, sest basketa i bice opet dobar sut, i opet cemo da vas pokidamo. Dzaba vam novci lololo

  16. Mojne ja da krenem da igram flastera u odbrani, necete se dobro provesti.
    A i bilo bi lepo da mi se ne prikenja sledeci put.

  17. Hoho, mozda te bude sralo sledeci put

  18. Ne ozb, treba nam svima jedno 5,6,10 basketa da sut koliko toliko lici na sut..
    Jeboga pas, promasio sam dva puta konstrukciju kosa sa bacanja, ruke mi se zalepe za loptu, pa ispade da sutiram sa dve ruke..
    E sad, ja iduci vikend necu moci sigurno, za onaj tamo jos ne znam.. Tako da ,vezbajte vi, sticicu vas ja :D

  19. I ja sumnjam za sledeci vikend zbog ispita. Ali videcemo. Mada, nesto me koleno zajebava od prevelike kretnje :D

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.