Vukajlija Basket Čelendž

  1. A dogovorite se. Meni svejedno :)

  2. kako god, samo da nas bude...nek okaci neko ono tipa datum, vreme, mesto da budemo zvanični :)

  3. Ja ovaj put necu moci nikoga da dovedem. Sad ne znam da li da se okupljamo ili ne. Mada, ja sam za, valjda ce biti neki fudbaler na zajam

  4. Fuzbalera ima viška na njiovom spisku koliko sam video pa mozda neko dođe na basket... Ja sam za da probamo da se skrpimo.

  5. Uostalom uvek moze fudbal da se igra :)

  6. Samo obezbedite loptu :D

  7. Cini mi se da dukka ima ful opremu. Ja sam imao loptu na dva dana, ali brzo je skoncala

  8. Pa taj fazon, da probamo da se skupimo pa ako ništa da odigramo fuzbal.

  9. e, mogao bi neko da mi objasni gde da dođem, ako je neko trenutno prisutan?

  10. E ja necu moci da dodjem danas. Moram da radim. A necu ni moci ni sledece subote jer putujem ni one tamo. Znaci do polovine jula ne mozete da racunate na moje raskosne kosarkaske talente.

    pseto88, evo ti Google map pozicija. Valjda sam pogodio.
    http://i.imgur.com/u1NxhDP.jpg

    EDIT: Idi desni klik na sliku pa onda idi na "Show image in new tab" ili tako nesto da bi je video vecu.

  11. Ma nista... Da vidis samo kuda sam ja lutao prosli put, pukao bi od smeha. Ali dobro, pogresi covek. Iznad su ti i tereni za fudbal, cisto da znas. Odmah ova dva siva pravougaonika iznad ovog kruga.

  12. Od mene nista. Sad bio na adi i vratio se. Haos jebeni

  13. Ja sam zakucao noćas, sad sam ustao, ne mogu da hodam, a kamoli nešto više, tako da izvinjavajte, nema šanse teoretske da dođem. Iskupiću vam se :migmig:

  14. Не знам где се писалом ножда је ова тема, али неки су писали како су имали довољан скок за куцање али нису могли лопту да држе како ваља. Једноставно решење = куцајте са две руке http://sandbox.yoyogames.com/extras/image/name/san2/646/474646/original/TrollFace.png

  15. lolo ja numem da skočim iz zaleta, kad skočim iz mesta opušteno hvatam obruč i radim zgibove lolo al' nikad nisam umeo da iz zaleta skočim

  16. Ša bilo, niste igrali?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.