Vukajlija Basket Čelendž

  1. A šalim se, dobar je VOS. POZDRAV ZA FUDBALERE ŠIROM VUKAJLIJE

    Bez sprdnje, stvarno bi mogli da organizujemo ovaj basket, samo je vreme malo veći problem, odnosno kako da se svi uklopimo.

  2. eo ja se javljam za NS, Dipera isto računaj nači ima nas već trojica :D

  3. Jebem mu sve Duka, ako je za fudbal moglo maltene svaki vikend da se organizuje 15 ljudi, valjda može i manji broj da se sredi za basket.

  4. Kažem vam organizujte uz VOS, subotom na Adi i biće i basketa i fudbala.
    Mene svakako uvek računajte za basket.

  5. Džo, kad igrate sledeći fudbal?

  6. Kažem vam organizujte uz VOS, subotom na Adi i biće i basketa i fudbala.

    Mislim da je ovo odlična ideja, jer će se onda skupiti ljudi pa ko boasket ko fudbal, a možemo i da se rotiramo kad se neko smori čisto da malo promenimo.

  7. Nećemo da budemo ogranak VOS-a, oćemo sopstvenu organizaciju! lolo

  8. Nećemo da budemo ogranak VOS-a, oćemo sopstvenu organizaciju! lolo

    Aha odma' separatizam :)

  9. Тедох вам ја летос доћи до БГ-а, ал' јеби га, можда ово лето дођем.... Или пролеће....
    Дајте бре, од масу људи из Новог Сада, само тројица нас има за баскет?

  10. Džo, kad igrate sledeći fudbal?

    Ukoliko bude lepo vreme već u subotu igramo.
    Pratite temu VOS mada kačiću i ovde.

  11. Beograđani dogovarajte se na VOS-u, da ne pravite zbrku. Da ne pravim još jednu temu.

    Дајте бре, од масу људи из Новог Сада, само тројица нас има за баскет?

    Hoće i Remac, a još ranije su Musaši i Predražinjo rekli da su za to. Nije problem skupiti, samo da vide ljudi da se organizuje.

  12. Ијао, како бих дошао да вас изујем, ал јебига, не да ми мама.

  13. za ns su se i elz i njari izjasnili da oće nači to nas je dovoljno sa ovima možemo sad za vikend il neki radni dan lolo

  14. Zainteresovan sam za taj basket u BGu. Mozemo i par puta godisnje da se nadjemo sa ovima iz NSa i da opikamo neki Ol Star mec (BG vs NS) :D

  15. Glupo bi bilo da igramo sa ovima iz NS-a jer smo mi iz Bg trenirali svi basket na ozbiljnom nivou, tako da bi to bio masakr. Jedino da se mešamo :)

  16. axaxxaxa Koja prozivka...

  17. Mi iz Bosne imamo i crnce u reprezentaciji.

  18. E da, bre, stvarno biste basket mogli organizovati uvek 2 sata nakon VOS-a, da kad se dovoljno izmorimo na fudbalici, budemo ravrnopravni rivali na sketu.

  19. A ozbiljno, svi smo trenirali i često igramo basket....bilo bi surovo....ne bih da mi se Predražinjo nervira lololo

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.