Vukajlija Basket Čelendž

  1. Živeo VOS FUDBAL!
    Ja basket igram k'o Musli, jedino što znam da šutiram trojke... dešava se da imam bolji skor trojki nego skor zicera ispod koša

  2. Džoni, ti ćeš da nam pokažeš u egzibicionom meču sa Agilnim šta je to košarka. ;)
    editovao

  3. Jesmo mi trenirali, pa ajde da kazem, u jacim klubovima, ali to ne znaci da su oni losi. Najdemo je jednom i ako su zaista ocajni, prodamo im par igraca... :P

  4. MI IMAMO REMCA REMCA!!!

  5. Dobro, može i tako. Odigramo dve do 21, a da ne važi ono pravilo 7-0 kaš i onda se lepo izmešamo i igramo lolo

  6. Ali ja ne kontam, tema zamrla pola godine i ja se dogovaram sa autonomašima, a vi upadate, a ima tema o vama, Beograđanima. Kad se uigramo, javićemo vam se.

  7. Steta sto ovaj vikend necu biti u BGu...
    Bilo bi kul videti kako nam ide, pa onda ako su ljudi zainteresovani uzmemo u nekoj sali/balonu termin nedeljno da mozemo da pikamo i kada je lose vreme.

  8. Dub
    Agilni, ti ćeš da nam pokažeš u egzibicionom meču sa Agilnim šta je to košarka. ;)

    Ni predstavu nemaš kakav sam na pleju :)

  9. Tek sam malopre video temu, aj daj link te za Beogradjane. ;)

  10. Ma mislio sam na DŽonija :D
    Nego gledam i te ve, pa nisam vidio šta sam napisao :D

  11. Crno, aj dođite na Adu u subotu, igraćemo i basket i fudbal.

  12. Nemam ja snage za basket, a ni volje pravo da ti kažem.

  13. Kurac, meni mala dolazi sledeći vikend, ja sam slobodan tek onaj tamo, za 2 nedelje.

  14. Ma reci joj da ne dolazi. Kaži ideš na basket lolo

  15. Prijavljujem se i ja za basket, ako budem mogao da se iscimam sa posla...

  16. Realno. Ako ne bude razumjela, ne zaslužuje me.

  17. A ozbiljno, svi smo trenirali i često igramo basket

    nesum trenirao, al i mi često igramo basket lolo možete nam dati fore 5 pa do 11

  18. Kad se nalazite? Ja necu moci sad za vikend, ali za sledeci cu moci...

  19. Prijavim se i ja za sketba, jes da sam sa sela ali znam poso, za godinu dana dolazim na faks, pa onda :D

  20. I ja sam za sledeći vikend, ovaj vikend sam i bez fudbala i bez basketa. A bilo bi dobro kad bi se organizovao basket kad i fudbal, pa da se rotiramo kad se smorimo, to je neko spomenuo gore, Džoni, čini mi se. Biće više ljudi, a i biće dinamičnije, malo fudbal, malo basket, ima tamo kod košarkaških terena 2 fudbalska, pa ćemo svi da budemo tu.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.