Prijava

ima tu više faktora nego sam znoj. dakle ono nešto u vezi sa kompatibilnošću hromozoma, nači jedan znoj može ženu da uzbudi a drugi, iako iste jačine, tj. blagosti, da je otjera, u strahu, panici i gađenju, zauvijek. :)

Ima neka emisija ja gled'o na tipa diskaveri ili NG gde su vodjeni neki eksperimenti sa ženama, kako one nesvesno osećaju neke mirise 'vo 'no pa tako biraju partnera. Nešto na foru zaljubiš se ako ti se dopadne miris, a ti o tom' pojma nemaš. Bilo zanimljivo.

Aj sad tema:

Osim brade obavezno pazuh kad je leto. I tuki. Al baš kad mora. Nisam neš'o redovan ali sad kako temperatura raste bogomi ima da padne jedno brijanje. Brate taj dsmra je nešto najgore što ljudksa telesina mož' da stvori. Za grudi sam neodlučan. Kul je ako nekome baš dobro stoji tako, ili ako baš mora, ja sebi baš i ne bih skidao odatle ništa, prvenstveno što imam frku od bola. Zajebi.

i ja sam protiv brijanja pošto može samo da dovede do grebanja..

Гребања?

Иначе, што се тиче жена, јебеш то. Нема правила. Лично знам žене које свршавју кад виде рутавог мушкарца, као ''мушкарчина'' и ти трипови, као и оне којима је то до бола гадно кад виде, а и оне којима је све то Дејан Цукић, тако да... оно.

Лично знам žене које свршавју кад виде рутавог мушкарца, као ''мушкарчина'' и ти трипови

Realno, one ćilimare Mič Bjukenon i Nik Sloter su među najovlaživanijim-na likovima u istoriji televizije. Šta ćeš, to je bilo vreme kad su muškarci bili pravi muškarci, žene prave žene, a mala dlakava stvorenja s Alfe Kentaure bila su prava mala dlakava stvorenja s Alfe Kentaure.

Воистину Грујане.

СЛОТЕРЕ НИЧЕ , СРБИЈА ТИ КЛИЧЕ !

Гребања?

kad počnu da rastu...
i jeste, nema pravila, mada većinu devojaka realno zabole za dlake..

U Slotera Nika muda ko u bika!

uglavnom nam je to vaše brijanje dejan cukić fazon

uglavnom nam je to vaše brijanje dejan cukić fazon

+1

Обријао сам пају неколико(3 или 4) пута и вероватно бих радио чешће да ми не искочи иритација и остало.. Али га зато шишам редовно(јер редовно јебем, јелте?) Лепше ми изгледа без длакурди..пазух не бријем, ошишам понекад јер не волим четнике ни у гаћама ни испод мишке.. шта ћеш..

Братееееее, замисли да се сав бријем и депилирам, па ја не бих има' других обавеза осим тога.....

Ја сам онако длакав, нисам пуно, имам мало нешто на руке, по грудима и код мурице и испод пазуха... Замисли сад то све да се брије :Д

Иначе ми је гадно кад видим мушкарца свог издепилираног, некако ми је то геј :)

Океј, бриј браду, ја је бријем тј остављам овакав облик http://frendiinflirt.24ur.com/userimages/200610/1/1159857675_20025_4.jpg

Мурицу мораш пошишат, јебига, мада бих волио да могу да је издепилирам скроз и да ми се то никад не врати, прецрно је кад га намјешташ па ако закачиш длаку, заболи :Д
Е кад сам мурицу обрија' давно једном, зајеба' сам се само тако, било је љето, и супер први дан, одлично све, е кад је то сјутра почело да пецка, да гребе, муке моје пу :)

Реално гледано ако се купаш нормално тј редовно, нема никакве везе јеси ли избријан или не...

Ја сам мог неколико пута бријао у облику Мики Мауса.

Е и то, јесам ли то само ја или је мени кад видим ону женску ''фризурицу'' исто ка' да видим жбун?

SMare, šta ti je to murica, živ ti ja? Ja znam za mačkicu i mačora, ali ovaj pojam mi nepoznat...

kako da se brijem ispod vrata?

ono, fazon dvojica drze vrata a ja se ispod brijem?

jel to ima neka nagrada?

a sta cu ako ispuste vrata?

Имам длака, ко Чубака,
бријем пазух и вршњака.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ispod vrata...glup sam..

ja sam brijao ispod vrata nekoliko puta...neke zene razne...

zarasle brate, propas..i tako lezimo, posle seksa je l' da i ja skoknem do trafike kupim bic i sredim ih...

njima super smesno i zanimljivo...

a meni nije do mene koliko je do onih sledecih posle mene, mozda neko od njih ne voli zarasle a mozda je bas neko od tih njihov covek zivota sto bi se reklo...

a da izgube coveka zbog 2 minuta posla, glupo skroz...

moja muda i paja nikad nisu videla žilet, ne znam kako bi dodreagovali na to. Ali mašinicu za šišanje jedva čekaju jednom mjesečno.
na grudima neam mnogo dlaka, ono malo što iam je mahom po dužini grudi i poprečno malo od sise do sise, tako da ako se cupi malo bolje zagleda može da provali oblik krsta (ne obrnutog naravno lo lo).
Ispod miške hehe, sam se samo jednom obrijo, i to kacam bio srednja škola. muke jebene.nikad više.a i neam mnogo dlaka tamo, fala bogu.
samo redovno šišanje mašinicom donju bikini zonu bez bulje i toe to. noge su mi dlakave sasvim solidno, ono, fazon izađeš iz vode, dlake boga oca slepljene uz nogu,smešno.

Ја сам се прошле године обријао у пределу међуножја (не рч и буљу), никад више!
Осећао сам се као нека пичкица још доле иритира, јебе кеву! Него, да ли скидате длачурине са браџе, и ако скидате, који метод користите (Није трол) ?

SMare, šta ti je to murica, živ ti ja? Ja znam za mačkicu i mačora, ali ovaj pojam mi nepoznat...

Мурица је пиша :)
Тако код нас кажу за курац кад неће срамотну ријеч да изговоре :Д