Prijava

Мени брада кад допре до груди, скратим је мало и то је то.

Поткрешем критичне зоне, иначе сам длакав у пичку материну (да трчкарам го,вероватно би ме неко упуцао и пријавио као јетијево младунче), што рече СМарко

Братееееее, замисли да се сав бријем и депилирам, па ја не бих има' других обавеза осим тога.....

Да обријем торзо, па требало би ми бар 5 бријача, а тек ноге, не желим ни да размишљам о томе. Фацу бријем на 3 дана, да буде глатка константно. Леђа и рамена су ми за сада чиста што се длака тиче и драго ми је због тога.

Да. Испод пазуха, јер ми смета и мрзим шумурину јебену да видим, а камоли да гајим. Притом ми пуца курац шта неко мисли и да ли је то и колико немужевно. Прса и стомак не бријем, а јесам маљав ко говедо. Део око спловила такође бријем, јер је такође одвратно и зна пофино да базди, а и изгледа већи у туђим рукама, притом такође, неће се никад десити да ми риба крене доле, па заглави руку и врати се са кило длаке у шакама. Јок, јок.

баталио сам електробријаче за сва времена, исекох се ко талибан пре пар дана

mene mrzi da lice brijem,a kamoli jos da moram pored toga jos nesto da obrijem.ne bih ni lice brijao,ali moram.uvek neki ispiti,ovo-ono,pa kao da se satro uljudim.

Otključano i pozdrav za Snežu i Danijelu, vidimo se uskoro :*

Jel vam i dalje gej brijanje ispod pazuha majku vam jebem pećinsku hahhahahahahhaa

Zavisi, Kash. Nekome su pazusi ispod a nekome iznad brade jbg

Kashofa je bas trigerovalo ovo.

trigerovalo me jbg kaže čovek za osnovnu higijenu da je gej

JEL SI OD PEDERA VIDO PA SE I TI BRIJEŠ ISPOD PAZUHA SAD A!?

@prof konstitucija čoveka koji ima dozvolu da brije ispod pazuha
https://i.pinimg.com/564x/6d/2f/df/6d2fdf02f41a9d1beba1b0d4df6c7e5d.jpg

21. vijek je, bukvalno ne postoji dio tijela koji te cini gej ako ga brijes

Nek se seče, izbrijava, brije, depilira čupa i ostala govna ko gde i kad oće nemam ništa protiv ičega otoga niti protiv puštanja dlaka da slobodno po celom telu rastu, ali likovi koji puštaju jebene četničke bradurine a ostatak tela (uključujući i ruke i noge) im gladak ko bebina guza nakon pranja džonson bejbi šamponom jer se jelte depiliraju, izbrijavaju i ostalo mi je presmeh jebeni.

Comatose ja se isto brijem na takav nacin, i mislim da bas tako i treba

brijem kurac kad jebem kad ne jebem mrzi me

oni sto briju grudi i noge su pederi