Prijava

Раскинули сте. И то је то. Отишли сте свако у свом правцу. Из разноразних разлога. Посвађали сте се, досадили сте једном другом, секс је био очајитис. Шта ћете мислити о њој/њему после? Хоћете ли запалити на другу страну улице када је/га будете срели, једном, у будућности? Који је то разлог због којег ћете Вашу бившу лепшу половину уместо ''бившом'' назвати ''курвом'', ''дрољом'' и уз пригодан атрубут, разуме се? Велика већина парова не раскида зато што је затекла своје партнере како при'ватавају неку плавушу/блјаве неком лику. Мржња, пак, остаје. Да ли је можда ПОПУЛАРНО називати своје бивше љубави ''скотовима'', ''дегенерицима'', ''мушким свињама'' или је само лакше лагати него рећи истину да сте га некад волели? На крају крајева, која је граница између нормалног и ненормалног раскида и да ли мушкарци и жене могу остати истински пријатељи и после пропале љубавне везе?
Одговарајте, браћо и сестре са Вукајлије, и будите искрени!

ЕДИТ: Тролџије и спемере сматраћемо сексуалним манијацима и емоционалним богаљима. Хвала.

Ја само са једном бившом не причам, са свим осталим сам у добрим односима, тако да оно...
Са неким си дуго времена и после једеш говна... Осим ако није стварно нешто лоше урадила.

Крмача.

Шта? Дебела или те преварила или шта...? Појаснити мало...

sa svakim bivšim sam u normalnim odnosima. javljamo se na ulici, jedan se čak druži sa mojim sadašnjim. u suštini prošlost ostavljam iza sebe, gde joj je i mesto i nemam običaj da pljujem po bivšima. a nemam ni nešto mnogo razloga za to. verujem da ni ja nikome nisam dala razloga da me pljuje, nikad nisam varala i bila kučka prema nekome. toliko.

са свим осталим сам у добрим односима, тако да оно...

Апсолутно и мој случај. Најнормалније се чујемо 2-3 пута годишње, честитају се рођендани, Нове, пичке материне и то је то. Не капирам људе који бацају хејт према целом женском/мушком роду због једног лошег покушаја. :)

Većinu defki pišem iz iskustva ili iskustva ljudi oko mene. Ovu sam pisao sećajući se bivše cure, zadnje sa kojom sam bio, pre nego što sam upoznao devojku koja mi je sada žena:
Kad si tražio ja ti nisam dala. Nije nam išlo jebiga jerbo sam ja bio sin siromašnog poljoprivrednika, dok je ona bila kćerka skorojevića, političara i mufljuza koji je sišao sa zeničkog brda, obogatio se na mufte i posle mislio da je uhvatio boga za jajca. Jebiga, sad bi htela da bude sa mnom - al' nemere, Mićo, nemere - nisam zaboravio. Ne mrzim je, samo je prezirem iz dna duše.

verujem da ni ja nikome nisam dala razloga da me pljuje...

То ти мислиш! И ми ( мушкарци ) и ви ( жене ) смо сујетни до коске, и не би помислила шта све може да представља ''разлог'' беса, злобе итд. Ево на пр. ја. Никада али заиста никада нисам био џукела према својим девојкама и увек сам се понашао крајње фер и без оних срања ''знаш, ти си лепа девојка, не требам ти ја'' и сл. али ми се догодило пар пута да чујем од људи како ме бивше жешће блате, лажу, измишљају, пројектују, а то је ишло тако далеко да је једна чак извалила да сам геј! иако сам у два наврата беж'о од њеног ћалета из њене собе. Ал' добро, тад сам био клинац па сам јој опростио лололо :))))

Jebiga, sad bi htela da bude sa mnom - al' nemere, Mićo, nemere - nisam zaboravio.

А и ожењен си ваљда?! лололо :))))

А и ожењен си ваљда?! лололо :))))

Jesam, to ti i velim... sad bi htela i pored toga, al' nemere, Mićo, nemere! B-)

Ovo je offtopic, ali ja moram da pohvalim temu. Konačno nešto što nema veze sa politikom i pukim jebanjem. Ko bude spemovao ima da dobije sedmodnevnu bananu.

Malo sam izmenio naslov, da bi i drage dame sa sajta mogle da podele svoja iskustva.

Malo sam izmenio naslov

Može, Zyc. Ja rek'o biće dovoljno ovo u antreu al' ajde ;)

То ти мислиш! И ми ( мушкарци ) и ви ( жене ) смо сујетни до коске, и не би помислила шта све може да представља ''разлог'' беса, злобе итд. Ево на пр. ја. Никада али заиста никада нисам био џукела према својим девојкама и увек сам се понашао крајње фер и без оних срања ''знаш, ти си лепа девојка, не требам ти ја'' и сл. али ми се догодило пар пута да чујем од људи како ме бивше жешће блате, лажу, измишљају, пројектују, а то је ишло тако далеко да је једна чак извалила да сам геј! иако сам у два наврата беж'о од њеног ћалета из њене собе. Ал' добро, тад сам био клинац па сам јој опростио лололо :))))

pazi, meni je savest čista, e sad kompleksi su već druga stvar..ima i onih koje ja mogu da pljujem (realno su zaslužili) ali to ne radim jer mislim da je sitničavo.

Zanimljiva tema, samo da se upisem da lakse nadjem kad dodjem kuci.

Svi su bivši, ni jedan nije uradio ništa loše i ne zaslužuje bilo kakav pogrdni naziv. Ne kažem da nisam bila povređena, recimo najgora stvar koja mi se dogodila: zaljubljena do imbecilosti, a lik raskinuo sms-om, popizdila sam... Al ni za njega nemam ružne reči. Mislim da je ružno, govoriti loše o bivšima. Kako neko može reći da je recimo "kurva raspala" a do juče ste se vodali za ručice... To je kao da kažeš sam za sebe da si...

Kako neko može reći da je recimo "kurva raspala" a do juče ste se vodali za ručice...

My point exactly! Ali ljudi to masovno rade! Ne ja i ti na pr. ali većina to radi. Zašto? Zato što se to očekuje? Zato što je to normalno? Ili zato što u današnjem svetu nije jebeno ''kul'' voleti nekoga i to priznati?

Mislim da je divno voleti i da je divno to moći reći, onako, bez ustezanja. Mislim da negde u nama postoji strah da ćemo biti odbačeni, pa često glumimo da smo nezaintersovani ili bar ne onoliko koliko stvarno jesmo. Takođe mislim da su ta opankavanja bivših samo neki vid straha, neki odraz bola. Da je ta verbalna agresija u stvari odraz nesigurnosti, kao bolje da ja pričam loše o njemo, nego on o meni, i ako već priča neka mu istom merom.

Ја само са једном бившом не причам, са свим осталим сам у добрим односима, тако да оно...

+1

Nema šta tu puno da se priča. Sam biraš u kakvim odnosima želiš da ostaneš, u mom slučaju, sa bivšom.

Eno vam na puji šta ja mislim o svemu ovome.

Bez šale, lepo je kad ostaneš u dobrim odnosima al to nekad jednostavno nije moguće, previše je emocija u kazanu.