Prijava

Гонзо, сад си зајеб'о... Не може то њој ништа значити, јер је Кромпир изјебан, а не она.
А ти Кромпире си то треб'о јебати, јер изгледа да јој пажње није мањкало, а отишла је за другим који је нижи од тебе (иако је она твоју висину узела за фактор раскида, ако сам добро разумео), који је уједно и фаца, тако да - он је метн'о, ти ниси.
Ако јеси јеб'о, онда је она једноставно динамична кучка која је хтела још који пенис.
П. С. Не с'ватај ово као увреду никоје врсте. :-)

Не бих да откривам превише података овде, већ сам пишући по форуму рекао доста о себи, и одакле сам и шта сам, али да, погодио си разлог због ког је отишла. После око 5-6 дана с њим, он јој је убацио, а мени је било рано за то, је сам сматрао да је и њој рано и да није спремна, ал' ето шале ниоткуда.
Не, наравно да не схватам као увреду, нема никаквих проблема. :)))

Srećom, ništa od ovoga nije propala investicija, sve to ide u tvoj mentalni razvoj, zato glavu gore i šibaj ponosno.

Jedina stvar zbog koje se ja lično kajem je što sam napravio nes sa kozjim mlekom, ne da ne ide nego raskiva.

pa gde s kozjim čoveče :)))

Srećom, ništa od ovoga nije propala investicija, sve to ide u tvoj mentalni razvoj, zato glavu gore i šibaj ponosno.

Управо то. Та њена превртљивост и жудња за "стварима које сијају" ме је натерала да озбиљно почнем да пишем књигу, коју већ доста дуго пишем, имао сам среће па се наш другар Бруце понудио да је лектурише и да ми помогне.
А да није било тога, никад не бих почео то да радим, а одувек сам имао жељу, али не и вољу.

Hahahah Grujane objasnio si. Jebem mu život pa gde stvarno sa kozijim mlekom. Nasmeja me jebote.

Dobar ventil, ozbiljna je tema i nedostaje malo smeha... Krompir, moja ponuda i dalje stoji, čekam da dovršiš.

pa gde s kozjim čoveče :)))

A jebiga, trenutak loše inspiracije, mislim nije tako strašno popiću ga al kombinacija jebe male vidre kolko je otužna.
Eto, i to je valjda neki nauk ;)

И мени се свиђа тема, није јадање, а ипак је добра за квалитетне савете, надам се да ће их бити више кад и ако тема заживи.
Брус, пишем и даље, напредујем, прекуцавам полако, ал' требаће времена јер ме школа мало јебе сад, па пишем споријим темпом.

Ono što se dogodilo pripada prošlosti, to je tamo i ne mogu da vratim. Zbog toga se ne uzbuđujem mnogo oko bivših devojaka. Nijednu nisam nazvao pogrdnim imenom, pre svega zbog sebe, a onda zato što stvarno nijedna nije ispala kučka, kurva i ostali drekavci.

Što se tiče prijateljstva sa bivšom ja sam za, ako procenim da je moguće i ako je raskid bio ljudski. Jedino je problem što je to mač sa dve oštrice, pa krenu ona ispitivanja ''se viđaš sa nekim'' i ostala sranja, a od toga pizdim. Plus nikako nije dobro za ''ostavljenu'' polovinu. Ali dobro, svako prema svojim mogućnostima. Jedared mi je jedna cura dala korpu, ali ''nije htela da me izgubi kao prijatelja'', a ja sam bio mlad, zelen i zaljubljen pa sam pristao. Nači nikad više. Posle je svaki put kad sazna da sam bio sa nekom novom, prefrigano pokušavala da dokaže sebi kako još uvek može da me ima. Jednom naseo, drugi put iskulirao, i shvatio da ona nije baš čista. Od tada su nam se odnosi ohladili.

Mislim da mlađi ljudi ne mogu da ostanu prijatelji sa bivšim partnerom, jer uvek ali UVEK ostaje neka čudna varnica pri svakom novom susretu. Bar je tako sa jednom mojom bivšom za koju uvek kažem da me je ''obeležila'', iako sam davno završio sa tom pričom. Sa njom sam samo u kontaktu, i vidjamo se 2 puta godišnje leto, zima, jer nismo u BGu preko cele godine, i to mi je kul, ako već nije išlo iz nekog razloga.

Naravno bilo je otrova koje sam popio, bilo je raznih glupih i nepotrebnih situacija i ružnih reči, ali nikad ni te ne bih nazvao pogrdno. Pa voleo sam ih nekada. Takve stvari su oproštene ali nisu zaboravljene. Dakle samo ćao ćao.

Eeee....sad sam se sjetio. Imao sam i ja jednu kurvu raspalu pička joj materina. Dok sam ja leto za njom, ona me ignorisala, kad sam našo neku ribu, ona me spopadala, i ja je tu opalim jedno tuce puta. Ja mislio da smo počeli da se sviđamo ono pravo momački i curski, al dade se na zlo da sam bio istorupić sa jednim švecom što je radeo u švecku i ona ostade trudna, al sa njim, sva sreća, inače me ne bi bilo niđe.

kurvu raspalu pička joj materina.

Napokon!

Glavni ti kad odlučiš da zasereš, zasereš do balčaka :)

Samo da se nadovežem na diskusiju Brusa Vilisa, Goznalesa i Nike Ćosavića:
Poštujem pacifičke-zen tendencije, a i hrišćanski-svetosavka opraštanja, ali jebemu sina, zar se ono naše žene same ne deklarišu da vole grublje muškarce, ne vole fine momke i dobrice... Pa, u skladu sa tim, a ponajviše zbog lepote osvete, kuveštiju treba tući u psihu i šukati joj kad god možeš. Bez mržnje, onako elegantno, hladno i precizno. Jebiga, kad neko može da se ponaša kao bezosećani idiot a prema toj si osobi bio dobar i bio u stanju da skoro sve za tu osobu uradiš, očigledno je da ta osoba voli da "igra malo grublje". Pa ako voli takvu igru, onda joj i daj. Nikad nisam razumeo izreku "ko tebe kamenom ti njega hlebom" (to je neki svetac trolovao garant ili je u najmanju ruku imao ambicije da se priča o njemu) - meni je draže ipak - "ko tebe kamenom, ti njega kanaderom napunjenim napalmom, baterijom haubica od 300 milimetara i kasetnim bombama". Opet, dobru ženu poštovati više nego majku i sestru, a zmiju - zmiju u glavu samo, ljudi su odvajkada zmije tako tukli, nema se tu šta diskutovati niti izmišljati toplu vodu. EDIT: Važi i obrnuto, tj. za suprotni pol.

Luks, znaš ono kad mazohista moli sadistu da ga muči, a ovaj neće? E, tako to ide :)))

Lukse nanu mu naninu, jesam li ja lepo napisao ''ko tebe kamenom, ti njega ciglom u glavu''. Što je sigurno sigurno je. :)

Главни, краљ си! :-Д

На крају крајева, која је граница између нормалног и ненормалног раскида и да ли мушкарци и жене могу остати истински пријатељи и после пропале љубавне везе?

Ne verujem u muško - ženska prijateljstva uopšte, a kamoli posle raskida.
Ja bi svaku svoju "drugaricu" , koleginicu opalio. Barem ove što držim blizu sebe.

''ko tebe kamenom, ti njega ciglom u glavu''

A sem toga na cigli ne ostaju otisci :)

Луксе, објаснио си, реално! Тако се то ради! Ја се после осећам к'о боља особа кад то одрадим CITAelegantno, hladno i preciznoTTATIC