Кад сам био мали мислио сам ...

  1. Znači bio si u fazonu "Jebo ti ovo, slađi šećer i med od poljupca, odo kući da jedem" :)

  2. Ja da vam ne pricam trip kada sam ga prvi put izdrkao, a bilo je slucajno...

  3. JA KACAM bio mali, izasao Space jam, i ja iznajmio kasetu odgledao, nalozio se i morao da vratim, i plakao jedno 3 sata caletu, koi naravno nije gledao filmi, kako zelim da mi nacrta sve likove iz filma, jer ce svi sada da uzmu kasetu i ja nikada, nikada, nikada vise necu moci da odgledam... i tako...

    I isto tako sam bio glup za recimo 6. rodjendan, pitao me neko iz rodbine da li hocu vojnike, sa sve topovima,zastavama i onim sranjima, ili sarenu lazu. I ja nisam znao sta je sarena laza, i rekao da hocu to, i dosao rodjendan, donese mi co'ek sarenu lazu, ja mislio zajebava me, sigurno negde krije vojnike, nemoguce da mi je doneo jebenu lizalicu, i skapiram da nije doneo, i krenem da placem jer sam glup kao kurac...

  4. Ja sam mislijo da će Zvezda opet da bude prvak Evrope. Još uvek se tome nadam potajno, negde u dubini duše.
    Mislio sam i da ćemo da osvojimo svecko u fudbalu, po principu "Kad možemo u basketu, vaterpolu, odbojci i rukometu (tad smo još bili jaki u ovom sportu) da haramo, što da ne i u fudbalu".

  5. Kad sam bio klinja mislio sam da bog postoji i da se on svaki put stvori ispred tebe kad kreneš da se moliš, i tako sam ja jednom krenuo da se molim da bih ga kasnije uvatio i svima se hvalio... Epilog toga je bio što je keva mislila da ne vidim dobro pošto sam mahao u pokušaju da uvatim boga lololo
    Naravno tu je i ono standarno što je verujem svako mislio, da su svi crtaći naši.

    Mislio sam i da su doce koje vade decu iz vagine pravi genijalci pošto sam bio u tripu da ne može svako provaliti da l' je beba muško ili žensko

  6. E da, mislio sam i da drug moj ima neku posebnu slavinu(tako se kaže? lolo) iz koje teče sok, pošto nam je njegova keva stalno pravila sok od koprive sa onim sirupom

  7. Ne znam dal' je ko napisao, ja sam mislio da je Indija kontinent.

  8. Mislio sam i da ženama kad uđu u vodu ta ista voda ulazi u vaginu a i nama muškima u rč.

    Mislio sam, zbog priča sa kojima su mi roditelji stalno trpali mozak da narkići hoće da uvate malu decu i da ih drogiraju

    Mislio sam i da ruševine od bombardovanja čuvamo kao uspemnu na taj svečani događaj(kako vreme prolazi ispada da sam pametno razmišljao), a da su nas bombardovali sa avionima nevidljivim na oko.

  9. Е и мислио сам, вероватно повезано са гледањем Пинокиа и са тим што ми је деда био столар, да се "деца праве" тако што се истеше лутка од дрвета која се жени некако убаци у стомак, поједе је, шта ти ја знам и онда у стомаку та дрвена лутка оживи и после изађе.

  10. Мислио сам да кад се деца рађају излазе на пупак

  11. Da je mercedes najjaci i najbrzi auto koji postoji, jer on "moze da ide 100 na sat". Osecao sam se ko najveca carina kada me brat prosinjao svojim novokupljenim avtom i pokazao na brzinomeru 120. Ipak mi bilo malo krivo, jer nije bio mercedes u pitanju.

  12. Mislio sam i da me sunce stalno prati, tako sam se jednom šetao sa majkom i pogledao u sunce kad ono ne stoji nego ide zamnom, onda sam krenuo da trčim, kad ono sunce idalje ide zamnom. Epilog toga je bio taj da sam mislio da sve ovo postoji zbog mene, a druga misao mi je bila da svaki čovek vidi svoje sunce i da sunce prati svakog čoveka

  13. Mislio sam da mi stalno đed piša u krevet. A još me brat potpaljivao da je stvarno tako.

  14. Rajo, al si ti bio likčina, jbt....

  15. Mislio sam da se za invalida kaže da je neprohodan i to do 15-te dine.
    Kad bio klinja, moje sam davio da mi kupe tike sa vazdušnim đonom, a oni da me otkače mi kupili majicu i ubedili me da je to majica sa vazdušnim đonom. A kako me bog dao tolerantnog i vazda spremnog za dogovor, svi ortaci su klimali glavom kad sam im se hvalio da bi mi tek nedelju dana kasnije stariji buraz rekao da sam idiot.

  16. ...мислио сам да глумцима додатно плаћају ако имају неке сцене где су "приморани" да пуше цигаре. А сад сам пушач...

  17. mislila sam da se dan nakon nakosutra zove ćakosutra...

  18. mislio sam da naša koza Ćule sipa kafu.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.