Кад сам био мали мислио сам ...

  1. Мислио сам да текст химне гласи "Хеј Словени, још сте живи", па ме је наставак бунио, није ми био баш најлогичнији.

  2. Kada sam išao sa kevom u kupovinu i morao da čekam dok ona ide u prodavnice, mislio sam da je to najveća patnja moguća i nisam mogao da zamislim nešto užasnije što može da mi se dogodi.

  3. Да никада нећу бити овакав какав сам сада...

  4. Да бог и Деда Мраз постоје, кад оно, међутим. Да се бебе рађају на пупак и најважније, да ће кита да ми порасте, некад.

  5. mislio sam da su one gomilice prasine sto se kupe ispod kreveta i po tepihu, neke bube i plasio sam se njih

  6. Da je lampion ispred moje kuce druga planeta.

  7. Da će igračka dinosaurus da poraste ako mu sipam kapi za oči, što sam i uradio.

  8. da ne moras da jedes da bi preziveo,pa sam imao 20 kila do cetvrtog razreda.
    A onda sam oktrio drazi hrane i do prosle godine furao stotku :D

  9. ЈА сам ископо неке луковице бабине, у башти то било. И онда сам сконтао да је то срце Земље. Усро сам се ко грлица. Брже боље закопао ја то и правио се луд.

  10. Kad sam bio mali, mislio sam da je na novcanici od 20 dinara neki taliban...

  11. -da cu dobiti pismo iz Hogvortsa
    -da je park iz doba jure stvaran
    -da cu praviti modele za lego kocke
    -da je Pamela vrhunac ribstva na Zemlji
    -da su Iron Maiden satanisti iz Nemacke
    -da u kosarci lopta nije u autu dok ne padne na zemlju, pa makar i ja stajao u autu
    -da je Warcraft sranje

  12. Kad sam bila mala mislila sam da ću postati pandur ili plaćeni ubica kad porastem.

  13. -da je Pamela vrhunac ribstva na Zemlji

    hahahhahaha...isto.

  14. Мислио сам да ћале након што потроши гајбу пива и врати празне амбалаже, добије нову гајбу бесплатно. А онда сам одрастао и разочарао се.

  15. Pošto sam detinjstvo proveo u Srebrenici, keva je uvek išla u onu mesečnu kupovinu u Ljuboviju i tamo mi kupavala svega i svačega. Uvek sam mislio da je Ljubovija najveći grad u Srbiji. Jednom sam i ja otišo sa njima i divio se tom "velegradu". Tako ti je to kad živiš u vukojebini

  16. Желео да постанем убер вампир лорд лајк а Алукард док нисам порас'о :(

  17. ... да ћеш да умреш ако имаш однос са 13-14 година.
    ... да свака земља има своју планету и да су све повезане дрвеним мостовима.

  18. Da se od drkanja dobija sida.

  19. Luks Učitelj

    Da se od drkanja dobija sida.

    Haha, gori si od Ekrema :)
    http://www.youtube.com/watch?v=lN-Hw_4pvF0

  20. I da, pitao ja jednog starijeg seoskog dripca kako je kad ljubiš curu "na amer'čki" (ja sam mislio da se tako zove poljubac u usta), on mi rekao ovim rečima, citiram: "Slađe od šećera i meda". Da li je potrebno napomenuti da sam u šoljicu od kafe stavio kašičicu šećera i kašičicu domaćeg meda da baš vidim kako je to? Kad sam prvi put curu poljubio, osmi razred, prvo što sam pomislio, kakva romantika kakvo šta, - "Jeb'o mater, al' me Milić slaga".