Prijava

Nakon gašenja megaupload-a ne postoji sem rapidshare-a neki konkretan sajt gde mo'š kačit' fajlove k'o čovek bez bojazni da će nakog nekog vremena biti obrisan. Megaupload nikad nije brisao fajlove, a mogo si da kačiš fajl do 1 GB. Rapid briše nakon, čini mi se, mesec dana neskidanja.

Jedini na koji sam naišao da nakon dužeg vremena ne briše fajlove je ziddu.com ali kod njega mogu samo fajlovi do 200 MB. Zna li ko neki dobar file sharing sajt gde moš kačit ko čovek, a da ti ne treba premium?

Ja sve kačim na mediafire, otvoriš free akaunt i stoje ti fajlovi bogaoca, imam još uploadovane neke stvari od pre dve-tri godine. Skidanje ima brzinsko ograničenje ali nema čekanja i prihvata više konekcija odjednom tako da pomoću jdownloadera ili sličnog možeš da postigneš i nekoliko megabita brzine.

Mogao si ovo na raznorazna IT pitanja.

Zamoliću samo da se ne pojavljuju piratski linkovi za daunload. Ova priča može, ali bez takvih linkova.

Koliko je na Mediafire ograničenje za fajlove?

Striktno legalno, Bruse, pričamo o uploadu, ako neko ima neki homevideo ili slično :)

Idi vidi, mislim 200mb. Nije mi ni trebalo više, držim na njemu razne instalacije da ne moram vazda da ih nosam sa sobom ili za ne daj bože ako zaboravim fleš.

Na extabitu je mislim veći limit ali download ide sporo da te bog ubije.

Moram da napomenem, a aploud i mene zanima :)

E, jebemliga, ja već imam toliko na Ziddu. Treba mi negde gde ima više. Izgleda da niko neće biti megaupload posle megaupload-a. Pih.

aploud i mene zanima :)

Imaš znači neki homevideo? :)

imam, ali ne taj što tebe zanima - radim performanse za koje je video jedini dokument, a stalno gubim snimke jer mi crkavaju hardovi...

Hehe, dirty duck progovara kroz moju tastaturu.

Paz, imaš na Depositfiles limit od 2GB ali čuvaju najviše tri meseca od poslednjeg downloada. Jebiga, ne može i jare i pare, deli fajlove na delove ko sav normalan svet, na mediafire ionako možeš da skidaš više stvari odjednom.

ima i ovaj sendspace za vece fajlove, al ih isto ne drze dugo. a i mene zanima neko trajnije onlajn skladiste...

Idi vidi, mislim 200mb. Nije mi ni trebalo više, držim na njemu razne instalacije da ne moram vazda da ih nosam sa sobom ili za ne daj bože ako zaboravim fleš.

Јебеш ми матер, ја се овога никад нисам сјетио, а могао сам то лагано да урадим... Макар драјвере за матичну да ставим тамо и за графичку да не тражим сваки пут :)

Битно да си нашао на 4шареду оног рођу што вади вршњака и шаље пољупце камери. :)

ХАхахахахахахаххахахахахаха!!!

Али брате, наслов клипа је био <33333 :Д
И избачио курац и шаље пољупце и мислим да је рекао АЈ ЛАВ ЈУ... Е оно је била тема... :)

ааааххахахах ево ископао сам линк и одгледао клип трипут, упишах се КАКАВ ДОКТОР
јавите се на пвт да вам проследим ову епску клипчину :))))))

Оно је генијалност последња :Д

A sto ne probate sa google docs? Koliko znam nema ogranicenje za tip fajla niti velicinu, a drze ih vecno..
Ili gorepomenuti dropbox, ili recimo http://www.justcloud.com/ (nije piraterija, tako da ne krsi pravila :D)

dobar je google docs, al samo 5 gb zadnji put kad sam provjeravala, brzo se to napuni...

jel to sve sto je u ponudi?!
nigdje nema opcija da se aploaduje terabajt za dz?
dobro, bila bih zadovoljna i sa 10gb...