Prijava

sta lok?
ocete da kazete da je pretraga namjerno dizajnirana kao mini test inteligencije?

zasto pretraga ne radi, i zasto arhiva ne radi?

Lemaja, pre neki dan je pukao jedan server i kaizen još uvek radi na sanaciji. Sajt je osposobljen za nominalno funkcionisanje bez postera, reakcija, pretrage i još nekih opcija samo zato da bi uopšte mogao da se koristi. Par dana smo išli na m.vukajlija server ali ni to nije sprečilo kočenje i gubljenje pa je ovo neko srednje rešenje. Verujem da će se uskoro sve vratiti u normalu. Verujem, nadam se, očekujem - nisam nešto posebno informisan :)

Priča se da je Kostić obrisao poster nekom mnogo zajebanom baji iz anonimusa pa je taj oborio server iz osvete, prema navodima u štampi šteta je milionska i ne zna se kad će sanacija. Istina, ne piše nigde da je Kostić al ako ne znaš ko je mora da je on.

nije poster, reakciju je brisnuo...

ahaaa, malo sam bila u off-u pa sam kostunica...

ja vidla da je neko na fb okacio defku balkan (ono kratka istorija kako smo se tukli sa ovima, pa tukli sa onima) i covek to napisao kao svoj status, pa sam tela lepo da posaljem link na defku da mu natrljam nos, mnogo me nervira kad ljudi tako prisvajaju tudje mudrosti bez navoda izvora (ne samo vezano za sadrzaj iz vuke nego i generalno).

oket, fala na odgovoru :)

Ako misliš na ovu definiciju eto linka, inače lepo funkcioniše kad znaš naziv i guglaš naziv + vukajlija...

Ја претрагу користим тако по одем да правим дефку па тамо куцам израз и ставим га под оне заграде [].

Pretraga bi trebalo da je funkcionalna opet.

Kaizene, ajd kad si tu da te priupitam. Šćeo bih u neko skorije vreme da trajno izmenim nik. Međutim treba mi još nekih 10 odabranih po mojoj slobodnoj proceni. Pa ono, ako nije problem, da te isicmam narednih dana za to. Smara me što su me zapamtili i ljudi iz mog okruženja, i što mi je to i nadimak ovako i tako dalje, da ne nabrajam. Pa je l' bi bio duša od čoveka?

Ne za odabrane, nego za promenu nika. :D mada se ni za ovo prvo ne bunim. :D