Prijava

28. juna je svecki dan kaps loka. El može da nas na taj dan ne banujete za kapsovanje? da možemo da se deremo ko budale beuz straha?

ахахахаххахаха

Ladno kapslok ima svoj dan. Podrzavam predlog.

JAO JEDVA ČEKAM! AL MOŽEMO MI ŠTO ŠIFTUJEMO DUČETSYVUJEMO?

MOŽU SVI DUČESTVUJU AKO DAJU MUDERATORI. AKO NE, JA 28. DOBIJAM BAN JER MORA DA SE PROSLAVI!!!

ništa onda, čekamo taj dvajs i neki jun.

28 June and 22 October are annually marked as International Caps Lock Days as a parody holiday first noted in 2000.34 Rivaling Caps Lock Days have been since set up, such as 22 August.5

Daklem, Wiki kaže da je parodija, da postoje tri dana i da je to nepriznato. Banovaću kao i do sad, ali zato što smatram da je u pitanju nemogućnost provere da li je kapsovanje ili šiftovanje - ko mi pruži dokaz da je ćiftovao umesto kapsovao biće odbanovan... :)

Не знам кад сам последњи пут користио капс лок за писање. Једино ко хотки у игрицама, тако да ја само шифтујем. ЈАСНО?

ovo sam pisao jednom rukom

JA UVEK ŠIFTUJEM KAD PIŠEM VELIKA SLOVA

Не знам кад сам последњи пут користио капс лок за писање. Једино ко хотки у игрицама, тако да ја само шифтујем. ЈАСНО?

I ja treba da verujem na reč?

28 June and 22 October are annually marked as International Caps Lock Days as a parody holiday first noted in 2000.34 Rivaling Caps Lock Days have been since set up, such as 22 August.5

Daklem, Wiki kaže da je parodija, da postoje tri dana i da je to nepriznato. Banovaću kao i do sad, ali zato što smatram da je u pitanju nemogućnost provere da li je kapsovanje ili šiftovanje - ko mi pruži dokaz da je ćiftovao umesto kapsovao biće odbanovan... :)

Nigde ne piše da je nepriznat, al doro. Nisam ni verovao da će da nas pustite, al' red je bio da probam. Može lok ako ne daš.

Ај реално сад... Колико људи знаш да заиста користе капс, а колико их знаш да шифтују?

JEL MOŽEMO DA OTVORIMO TEMU DA SE UPIŠEMO SVI KOJI DRŽE ŠIFT KAD PIŠU VELIKIM SLOVIMA DA ZNATE KOGA DA BANUJETE A KOGA NE

a zašto bi iko pisao velikim slovima?

Posto je to na Vidovdan, mozemo ceo dan da se deremo "KUD GOD DA KRENEM TEBI SE VRACAM PONOVO! KO DA MI OTME IZ MOJE DUSE NINKA KOSOVO!"

as a parody holiday

Ovde piše da je nepriznat, mene lično zabole, ja banujem samo kad je definicija pisana cela velikim slovima, a i onda samo na jedan dan - obavestite me dan ranije, pa ću vam otvoriti temu za kepsovanje i šiftovanje i onda imate moju dozvolu (koja vam ionako ništa ne znači, jer bi svejedno to radili, hnjo, hnjo) da na toj temi radite šta hoćete (U GRANICAMA NORMALE, DAKLE BEZ JEBANJA). Može tako?

@En_Dotter: uvek kažem "pisanje velikim slovima" kao razlog bana, uvažavam mišljenje bivše koleginice mylyce po tom pitanju jer zaista ne mogu da tvrdim ni jedno ni drugo kao što rekoh gore:

zato što smatram da je u pitanju nemogućnost provere da li je kapsovanje ili šiftovanje

A mogao bih taj dan i da zatražim vlastito izuzeće pa da uopšte ne dođem na sajt?

Сви ће ДУЧЕствују.