Prijava

Ovo je veoma ozbiljno pitanje. Više puta mi se desilo da definiciju od oko tri pasusa obrišu BUKVALNO u roku od jedne sekunde, pa mi nije jasno da li oni imaju neki superusisavajući megačitač instaliran u mozgu ili šta?

Сваки медатор је прошао курс брзог читања и зато је оспособљен да дефиницију прочита у секунди.

Па само једна ти је обрисана у кратком временском интервалу, тачније 38 секунди од постављања што је било сасвим довољно за прочитати. На другом мјесту је интервал од неке 3-4 минуте што је занемарујуће, а ово остало поготово :)

Можда девојка има спор интернет, па јој и време спорије пролази...

Опушти се СасвимНебитна, знају они да претерају, али то су само дефиниције, кога боли дупе.

ako brišem definiciju onda je obavezno pročitam - za svaki slučaj da ne propustim priliku za banovanje ili barem zajedljiv komentar

Јбт, а кад ја нешто питам модератора ни за лек! хД
:љубоморан:

Зависи да ли се модератору да читати толике дефиниције

pa kad tražiš tajne informacije...

Мене више занима да ли све дефиниције прођу кроз модераторски "филтер" или се деси да неке дефке уопште не буду прочитане и онда неки плагијати или срањчуге остану живи.

pa kad tražiš tajne informacije...

Дођавола, моја маска је разоткривена!
:нестаје у ноћи:

Мене више занима да ли све дефиниције прођу кроз модераторски "филтер" или се деси да неке дефке уопште не буду прочитане и онда неки плагијати или срањчуге остану живи.

desi se...

Мене више занима да ли све дефиниције прођу кроз модераторски "филтер" или се деси да неке дефке уопште не буду прочитане и онда неки плагијати или срањчуге остану живи.

desi se...

Али врло ријетко при овом броју модератора. У сваком тренутку имаш бар 2-3 активна модератора који скенирају страницу са најновијим дефиницијама и постерима.
Ако је неко недоба (нпр. 4-5 изјутра) и не напише се пуно, па онај ко дође у ''прву смјену'' ријеши то очас посла.

Elem, nemam spor net, nego čekam nešto, pa se smaram na mobilnom. Bitno da se mali ker "provukao" u odabrane, a meni brišu neke, ne kažem genijalne, ali osrednje definicije. Ali pošto to ovde nije tema, a i odgovorili ste mi na pitanje, predlažem da se ovo zaključa.

Аааа а ја мисл'ла :))
А шта'ш, ћутиш и то ти је :)