Prijava

Zavidim mom psu (ali i svakom psu generalno) zato sto moze sam sebi da popusi.

Ja ovim svojima zavidim što se povazdan prcaju.

nemam kućnog ljubimca... nemam čak ni mačku...

U smislu nemaš ni "kučeta ni mačeta"

Zavidim svom psu, jer ga rane čime on oće, bira više od mene. Ja kad ne volim nešto, ćutim i jedem, a on se samo malo umiljava i dobije nešto lepo.

Zavidim mom macoru sto nema nikakvih briga zivotnih, samo jede, kenja, spava pomalo jebucka koji put se pobije sa drugim macorima i to je sve... ja sam pun briga samo brinem... jebem ti zivot nas ljudi... NISMO TREBALI DA SIDJMO SA DRVETA!

Nismo, brate, isto kazem.

Zavidim to što nema nikakvih problema. Jedino kako da zaustavi lopticu koju joj bacim.

Što bih ja njemu zavidio, pa ja njega držim u zatočeništvu, ne on mene.

Puštite te jadne životinje da budu sa svojom vrstom.

Ja mojoj kornjaci zavidim na tome sto se po ceo dan vrti u onoj posudi (il sta je vec), i et samo se vrti posto joj ne stavimo dovoljno vode da pliva posto je skoro pobegla, al stigli smo je.

Dahće pred gostima bez blama, a za režanje i valjanje po travi mi nije frka.

Ja zavidim svom hrčku što je crko prije ovih vrućina.

Хахахаха Шалабе лудаку :)

Ја завидим свом керу чињеницу да свакој женшцини (његове расе, наравно) мож долиже пичку, а њој не смета.
Док мене жене терају у курац при самом помену лизања.

Не нервирају се.

Завидим свом црном мачку што ноћу скаче по крововима и тотално личи на Бетмена... чак има и свог арч енемија, дебелог белог мачора... Кад испадне нека фрка само улети кроз прозор, учмари се за храну и спава поред кактуса.

joj pa moj kre samo jede i spava i mazi se kad mu se mazi, kad mu se prijebe mi mu dovedemo da jebe i tako cijeli život, pa može li ljepše :DDD