Prijava

Juce Jova otvorio temu koja nema veze sa ovom.
Posle je ovi zakljucali.

Ovde mozete da kacite svoje najludje ili najpametnije teze.
Ovi drugi treba da vam tezu obore.

Dakle vi postavite neku modrost tipa " anstajn je jedan od najglupsih ljudi - hajduk stanko bio latentni peder, cucuk stana je vise licila na musko nego na zensko- moja baba je naizvikanija definicija ikad - matematika mi ic ni za koji kurac ne treba u zivotu - bolje je imati kriv kurac nego nemati para- i sve u tom smislu"

a onda ovi drugi obaraju vasu tezu, fino civilizovano, demokratski...

otrilike jedna teza na 3 dana. ili ako je bas zanimljiva moze i sedam.

ako zamre uvek moze da se postavi druga. ko godd oce, koju god.

bolje jedna dnevno.

oce neko ili ja da kenjam?

i bre kaki ste, niste bre za diskusiju ic spremni...kako bi jebali?

TEZA

Ljudi koji vole da pricaju vise jebu od cutologa.

oralni tipovi, pricalice, sigurni u sebe, nemaju komplekse, nemaju blama, mogu u nastupu lucidnosti bez blama da kazu "os dati picke"...

moramo li da navedemo i razloge na kojima stoji naša teza ili izbacimo tezu bez obrazloženja?

Paninaro, ne treba razlozi, al bi bilo pozeljno kad pocnu da je obaraju da je branis, da ne padne odma...

Oralni tipovi teško prelaze sa reči na dela, uglavnom su političarska varijanta. Rado će pitati "oš dati pičke" ali se više plaše potvrde nego negacije. Ćutolozi jebu jer "tiha voda breg roni" i " ker koji laje ne ujeda".

Mislim da ti teza delimično stoji kao ispravna jer ćutolozi ne traže pa ređe i dobiju, a pričalice traže stalno ali se plaše akcije. Mada, kad ćutolog jednom dobije, on više i ne traži jer mu se sama vraća.

Može ovako?

TEZA

Ljudi koji vole da pricaju vise jebu od cutologa.

oralni tipovi, pricalice, sigurni u sebe, nemaju komplekse, nemaju blama, mogu u nastupu lucidnosti bez blama da kazu "os dati picke"...

Јок, не мора да значи да има комплекс и блам ако је ћутолог, или да је несигуран у себе. Често су ћутљиви баш сигурнији од себе, јер немају потребу да причом докажу да су занимљиви.

aha. a ova tvoja uopšte ne stoji. pričalica je obično kao naduvan balon, on je svačiji prijatelj, voli da je u centru pažnje i sl. pošto se plođenje obično odvija u četiri oka onda to nije njegova prirodna sredina. ada svi znaju da se pričalice takvim ponašanjem u stvari brane i pokušavaju da ispune neke druge praznine u životu (ovo iz ličnog iskustva). samim tim, ako i ubode nešto, to će biti na kratke staze, loše, neproduktivno. možda više kvantitetno li sigurno ne kvalitetno.

pa tako bre...:))

moze biti da cutolozi kad dobiju, dobiju...

ali sta im vredi kad ne traze....

a ovi traze, kenjaju, pricaju...ako dovoljno puta ponove, ubede i sebe i druge da su jebaci i eto ga picke ko salate...

mislim da si dobio tri ista odgovora :)

a i ako dobiju dovoljan broj puta imaju sanse da poprave to sto ne valja...

e ljudi, ta teza je bas budjava...

ubedili ste me u 3 posta...:))

ajd sad vi...

А нико не прича о НОВЦУ???
НОВАЦ је ту најважнији у 90% случајева.Он одрађује посао ... није важно да ли си комуникативан или ниси.

TEZA:

Debele žene su lošije u krevetu. Empirijski nedokaziva trvrdnja, ali postoji kao verovanje. Mršave se dobro krešu pa ne mogu da se ugoje. Šta mislite?

teško da imaju šanse da poprave jer takve osobe ne vode računa o drugima već gledaju samo sebe i jedini im je cilj njihovo zadovoljstvo. da bi zavolio knjigu moraš da voliš svako slovo ponaosob a ne da sa visine gledaš stranice, što reče jedan pametniji od mene.

Zhajk, to je mit...to da novac jebe, to je mit...kurac jebe...a novac sluzi da se kupi vijagra...

Па ја сам ћутолог... И ја никад не тражим да ми нека да, ЈА УЗИМАМ САМ! лооллоло

Debele žene su lošije u krevetu. Empirijski nedokaziva trvrdnja, ali postoji kao verovanje. Mršave se dobro krešu pa ne mogu da se ugoje. Šta mislite?

stara teorija je da su deblje bolje u krevetu. a i za mene jer više volim da podufatim nego leba da jedem. deblje su svjesne svog hendikepa pa se više trude dok ove mršavije misle da je dovoljno da se skinu i da posmatrač doživi višestruke električne orgazme :)

mislim da nije tacno Bruce...

mrsave zuljaju, bodu kosti mnogo, s njima mozes samo odpozadi, svaka duga poza ti garantuje zuljanje...a odpozadi je bolje dovatiti debelu...

ma kakvi, BRE. sve je u novcu. dok sam bio goljo nisam dobijao ništa. kada sam se opario počelo je prvo da kaplje a onda se jedno vrijeme nijesam mogao odbranit. novac rulez!