Prijava

niste pošli od dobre postavke - debele su LOŠIJE u krevetu - nije bitno da li je vama bolje, nego kakve su one dok to rade...

i dokaziva je empiriski...potrebno ja samo da si napravio ispitivanje na odredjenom broju uzoraka...20 mrsavih, 20 debelih...suma sumarum...

nisam skupio dvejes mrsavih, al imam iskustva oko 30 debelih...ne debelih debelih, nego fino popunjenih....

DEBELE SU ZAKON!!!!!!!!!!

Debele žene su lošije u krevetu. Empirijski nedokaziva trvrdnja, ali postoji kao verovanje. Mršave se dobro krešu pa ne mogu da se ugoje. Šta mislite?

Мислим не, дебље су мање привлачне, и више се труде због тога у кревету како би надоместиле лошији физички изглед.

da, ima i ovoga sto kaze Enemi...

debele moraju da ostave utisak...

koga briga sto ne mogu da naprave spagu ili prebace nogu preko vrata...

ali..ali.. mršavice su okretne i prenosne lolo

i sta ako su okretne?

da necu da je nabodem na kurac i vrtim ko cigru?

to je kao ona priča da cura najbolje reguliše tjelesnu težinu ako jede samo ono što joj drugi plaćaju. ako je debela niko je neće zvati da izađe i vremenom će smršati. kad smrša počeće pozivi i malo po malo će se ugojiti. ako se opet ugoji... i sve tako. ali, kao i svako drugo holivudsko smeće ja u to ne vjerujem :)

Nešto ste mi neubedljivi, lična iskustva imam i ja - ne dokazuju mi ni jednu stranu tvrdnje.

bzzzzzzzzzzzzzzzzz

bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

viđi, svaki muškarac će instinktivno prije krenuti za oblijom ženom jer očuvanje vrste to zahtijevа (широке кукове да га одма избачи и велике дојке да мало није гладно). мршавице су производ холивуда и високе моде, пропадања свих моралних вриједности.

MA sve je to OK, priznam i ja da volim punije, ali da li je istina da se mršave bolje jebu?

такве везе су осуђене на крај јер немају за циљ продуженје врсте и као такве ће временом нестати.

ono, oko pogledas drugu stranu medalje, mrsave su mozda stvarno mrsave zato sto se satiru od kurca...ne mogu da se ugoje...

takodje, debelu ne mozes da uguras u ostavu, ne mozes s njom stojeci, odnosno mozes ako dizes 200 u bendzu, to trazi komociju i komoditet...

Okretnije su mršave, bolje se jebu od debelih, možeš sa njima šta hoćeš da radiš. A debelu fiksiraš i upri.

ne bih rekao da se bolje jebu...

samo da imas vise mogucnosti sa mrsavicom...

moz se pojebete i dok padate iz aviona...

sa debeleom ima da se surduknes na zemlju pre nego otvori slic...masa puta ubrzanje...

eto ga prvi sa konkretnom izjavom... a šta ako je ta mršava dva metra visoka?

ninka, poenta je da mu oboriš tezu a ne da je dokazuješ :)

a ne fali ni da dokazuje...ako se slaze....

na kraju se slozimo da teza stoji i idemo dalje...

kao Mitbasteri

Jebiga, šta ću kad se slažem sa tezom. :D

kako može mršav a da bude bolja kada pri miješanju osjećaš svaku koščicu i ono škrip škrip? totalni turn off. ne stoji ti teza!