Prijava

Vidim da se to još dešavalo i drugima, pa rekoh da otvorim temu. Prvo mi je nestala slika, i onda sam pokušavao sve do sad da ga promjenim ali nisam uspio.

Jes, ja bih bio zahvalam kad bih mogao da promenim.

ja molim da se proveri moja definicija poslednja. izgleda da plus ne radi. em što su mi dovjica dala minus, em što neka ispod mene ima 7-8 ocena više :((

Zašto bih zajebavao?

Чекај брате....
- Постери не могу да се праве
- Реакције не могу да се праве
- Сајт је спор и багује
- Претрага не ради

И ни у једном тренутку ти није пало на памет да се нешто дешава?

Kaizen će da popravi ... Rek'o je BIĆE bolje ..
I ajd molim vas, ne otvarajte teme više ... baguje sve živo, nećemo otvorit po temu za svaki bag

Pogledaj da su i ostali otvarali slične teme.

Ja mislim da nas Srkletnik troluje malo sa ovim temama sto otvara.

Kaizen će da popravi ... Rek'o je BIĆE bolje ..

Bice bolje.

NEŠTO MI CIMA LEVU RUKU DOK OVO PIŠEM MMOrra DA je nekiBAag

ja bi da neko nadlezan spusti vanjsku temperaturu za 5,67 stepeni jer mi se laptop mnogo ugrije pa sporije radi, a kad smo vec kod toga ni pretraga ne radi uopste, al mislim da nema potrebe za otvaranjem nove teme, po mom strucnom misljenju temeljenom na visegodisnjem istrazivanju...

Na to sam mislio al' mi mučno da linkujem.. a pretrega ne radi .. OPAAA, pretraga ne radi, ajmo, otvaraj temu :))

Ај не отварајте свако мало тему, него се стрпите.

Sređeno!!!!!!! Ostaviću otključano u slučaju da ima neki bag.

da prostiš ali, ala si ga opravio, svaka ti čas'.
opet neće.
izlazi ovo

Izvinite, ali nešto se upravo razjebalo.

Administrator je obavešten i stvar će ubrzo biti rešena. Za to vreme preporučujemo: Vukajliju na fejsbuku ili twitteru.

p.s. aj mi središ nalog http://vukajlija.com/recnik/autori/6384 mislim, redno bi bilo.

Ја одавно не могу да мењам ништа на профилу, пис'о сам вам сто пута и ништа

UUUPS. Probajte sad!

Nema ono da se trazi slika.

ПретраЗа још увек не шљака.