НБА

  1. Lejkersi mislim da nemaju šanse, prvo neće proći Voriorse, drugo, tanki su u odbrani + AD da izdrži celu seriju nepovredjen, jako teško.

  2. to, bacaj vracke!

  3. @Param Parchard
    Znam, melk, zajebavam se. (za Ejtona - edit)

    Ne palite se saće ih reše lejkersi/voriorsi u 4 najlaganije

    E to se čeka.

  4. inace ima melkor pravo za ovo

    nagnječeno rebro

    koja je to povreda koj kurac? da propustas plejof utakmicu, koju bi bukvalno mogo da odigras sa slomljenim rebrom ako moras jer je jebeno rebro nije koleno.

    ko ovaj embid kad ne igra jer mu izvrnut litipikus ili uvredjen seksus.

    mada sa druge strane dejvisa skoro testiraju za potres mozga a gledam snimak opalio mu samar ovaj u odbrani.

  5. ko da su od surutke pravljeni jebo ih, pa aj tokom sezone kapiram da neces svaku igras duga sezona, tebi se ne umara, al ovo za plejof teraj se u kurac.

  6. lepo bi bilo, i ako prodju lejkersi tako ce i biti, al bice vorijorski i bice denver 3:4 vorijors mi se cini, gde stef osvaja jos jednu titulu, jer jebes ga sto da ne, i prosle sezone su bili krs, pa osvojise.

  7. 32 poena, 10 skokova, 12 asistencija
    29 poena, 13 skokova, 12 asistencija
    53 poena, 4 skokova, 11 asistencija
    30 poena, 17 skokova, 17 asistencija
    39 poena, 16 skokova, 5 asistencija
    24 poena, 19 skokova, 5 asistencija
    28 poena, 17 skokova, 12 asistencija
    43 poena, 11 skokova, 6 asistencija
    20 poena, 11 skokova, 12 asistencija
    27 poena, 9 skokova, 9 asistencija

    Konjušar - statistika poslednjih 10 utakmica, uz prosek šuta jedva nešto preko 55%.

    Mora to mnogo bolje da bi dobili lejkerse/voriorse.

  8. I na sve to uspeli da izgube tri utakmice. Moralo bi to MNOGO bolje iskr.

  9. Brt početak treće četvrtine sinoć, ispustili 7 poena odmah na startu, Koučmeloun uzima tajmaut i galami na njih, šta je ovo, drugi tim izašao iz svlačionice ne može to tako...I ovi zategli odmah i vratili se na +30. Jokić galamio na njih u prošloj takodje. Mora tako. Realno, najjači su tim u ligi i mogu sve da dobiju, ali se opuste nekad baš previše. Voriorsi to kažnjavaju bez greške, zato se nadam da će izvući Lejkerse mada sumnjam. Kako god, daj Bože da dobije GS večeras, da imaju momci što više vremena za odmor.

    Najbolje od svega je što Porter, Brusbraun, KCP i Gordon mogu da ubace 20+, Mari 40+ a Jokić je standardan. I nikad ne znaš ko će da odlepi i krene da ubacuje.

  10. Drago mi nekako što sam fejlovao ovo za Lejkerse - Voriorse.

  11. ne znam kako ovo da objasnim ali džamal mari ima strukturu lica kao da je iz Priboja

  12. Ovi idioti iz Finiksa otpustili trenera, da važi, to će da pomogne.

  13. mislim da im jos fali kajri iz dalasa za titulu

  14. Brt oni ne znaju koji požar prvo da gase. Nemaju klupu skoro uopšte, Krispolu će dati 30 miliona sledeće godine (kakav promašaj jbt), Durent više nije prajm igrač, Ejton oće dide, Pikove ne mogu da menjaju do 2031. jer su za KD žrtvovali i 4 pika prve runde itd. Jednom rečju trebaju im dva centra, dva defanzivca i bar jedan pristojan plej, a mogu da trejduju mooožda Krispola i Ejtona sa kojim su potpisali max. ugovor, koji niko neće da otkupi. Sad još nemaju ni trenera, + masa igrača tu je sklona povredama. Jednom rečju, pred totalnim su raspadom.

  15. Boston napravio seriju 25 - 3

  16. 28 - 3...Kakav potop Filadelfije

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.