НБА

  1. ima i ta opcija da moze da se uziva u kosarci i ista opusteno komentarise bez da se upinje sa prognozama da bi se dokazala

    S
    T
    R
    U
    C
    N
    O
    S
    T

  2. Ne znam brt Dejvis uvek povileni protiv ovakvih mekanih timova, još kad ga krene šut pa počne i trojke da ubacije kao sad što je postaje baš monstruozan igrač. Jebiga tako je kad nemaš nekog enforcera kao Drejmonda da ide okolo i bukvalno da bije, pa protivnički centar malo krene da se preispituje. A ove ovde kad vidi mice male i otvorenu kapiju prema obruču samo će kaže molim lepo doviđenja prijatno.

  3. bez da se upinje sa prognozama da bi se dokazala

    S
    T
    R
    U
    C
    N
    O
    S
    T

    ne može melk tako to je jače od srpskog barklija, on veruje u onu you miss 100% of the shots you don't take, on će si ga kaže pa ako se ispostavi drugačije jebiga šta sad. Prognoziranje je ionako nezahvalno i istu stručnost dokazuje kao gledanje u pasulj, nego tupimo kurac ovde bacamo si vračke i istovaramo svoje plemenito govno jer tako smo u mogućnosti i naravno niko normalan irl ne bi slušao ni tri reči ovih baljezganja samo bi nam zveknuo par šamara i reko prekini.

  4. Dobro su Nageci branili šut za 3 skoro sve vreme, reket jbg, eksploatišu ovi to što su veći i jači negde generalno. Ono što raduje je da je AD imao partiju sezone, Lebron skoro tripl dabl, išli su na liniju nekih 30 puta, odlično šutirali u drugom i svejedno izgubili. Denver da je igrao iole pristojnu odbranu ne bi bilo neizvesno uopšte, moraće to da poprave. Ovo sa Hačimurom je bilo odlično skroz, al imaće Jokić sad dva dana da skonta kako to da neutrališe. Ono što je sigurno, AD neće imati problema sa faulovima, nažalost. Kako god, voleo bih da Nageci uzmu prsten sad, da Jokić zaokruži sezonu i stavi tačku na neke priče. On protiv AD mi je uvek praznik za oči, to mi se najviše gleda bukvalno.

  5. jesi gledao nocas?

    mnogo sugavo vreme kad igraju, sve.

    reko sam prosli put da je serija 50:50. sad je 55:44 za nagece :)

    EDIT: napravio sam lapsus ali ostavicu

  6. Legao da spavam 5 minuta pre početka, odspavao 15 minuta i probudio se slučajno valda :) Gledao, fenomenalna utakmica, bukvalno bilo svega što treba - dominacija, povratak Lejkersa, AD, Lebron, Jokić i Mari fenomenalni, ludi šutevi, ono nenormalno zakucavanje Brusbrauna...Sve bukvalno, neizvesno do samog kraja. Ako svaka bude ovakva, nauživaćemo se. Gledam sad btw, i Hačimura i Rivs imali sjajne partije. Ne znam, teško da Lejkersi mogu bolje od ovoga. Ako ne krenu da igraju neku prečvrstu odbranu, teško da imaju šta da traže.

  7. Haha melk samoutješni prognozer, a ostali bandwagon fanovi, navijaju za nagece zbog jednog igrača.. lejmare

    Jedino ja true fan lolo navijam za boston od malena

  8. ja sam baš mislio da si navijač nageca i da ceniš konjušarevu poeziju pod obručima

    LOL nisam stvarno znam da ga mrziš više nego ja

  9. nego kako nego bandwagon u ligi gde klubovi cas postoje cas ne, cas su tu cas tamo.

    predje jokic negde, za taj tim navijam :)

  10. Pa posteno celt, dosta ljudi tako navija. Npr ja sam oduvijek gotivio Mcgradya, gledao njegove hajlajtse, original dres nabavio i sve ali opet nisam navijao za klubove u kojima je igrao, nisam taj tip mada postujem kad neko to radi

  11. aj sad, da nurkicev tim dobar navijao bi i ti za njih.

  12. predje jokic negde, za taj tim navijam :)

    To je tako normalno... Ostale timove mogu da simpatišem manje ili više (doskora Sparse, nekada Supersonikse), a za ove navijam.
    Nagetsi su drugi NBA klub za koji stvarno navijam.

  13. Bilo bi mi drago, tu vas razumijem ali djeluje mi da ste preveliki “navijaci” zbog jednog igraca. Kao da je Jokic jedini Srbin u Nba.

    Eto navijao bih za Portland koliko vi navijate za neku Atlantu zbog Bogdanovica. Isto ko za Musu, usao u top 5 evrolige i super bilo mi drago, al za Real me kurac boli pravo da ti rečem

  14. Pistonsi iz 2004. su meni otjeli srce i od tad su kao 'moj tim' ali s obzirom na to kako prolaze u poslednje vreme i kako su prošli sinoć na draft lutriji mislim da sam ih dovoljno ukleo svojim favorizovanjem.

  15. Pliduuu
    Bilo bi mi drago, tu vas razumijem ali djeluje mi da ste preveliki “navijaci” zbog jednog igraca. Kao da je Jokic jedini Srbin u Nba.

    Što pod navodnicima navijači ne kapiram. Šta kao treba da idem palim baklje po ulicama u tri ujutru kad igra denver ili da dajem život za Zika Nađija i Pejtona Wotsona da bih bio pravi navijač? Ne brt, i nije isto kad je jedan lik dvostruki mvp lige i ima šansu da osvoji prsten a drugi lik igra 23 minuta sa klupe za jedva plejof tim. Ko gleda konjušara kako orkestrira napad i kaže 'meh ništa posebno' taj nije ljubavnik košarke.

  16. Uzgred, Jokić je u srednjoj išao godinu i po dana u isto odeljenje sa mojim sinom (da, toliko sam mator) tako da sam tu još malo pristrasniji.

    I, iako se već tad videlo da će biti košarkaška zvezda, nije mu bilo "ispod nivoa" da igra i za svoje odeljenje na školskom takmičenju i posle za školu. Naravno, pobedili su i na školskom i na državnom prvenstvu.

  17. Za Supersonikse smo navijali jer smo im zgotivili dresove kao klinci, a imali su i velikog Šonkempa, čiji sam oridjinal dres imao u kući lol, u vreme onih najtežih sranja.

    Jako važnu stvar zaboravih, Jokić je u drugom bio ispod proseka što se poena tiče, ali su Nageci ubacili skoro isto poena kao i u prvom - bacao je povratne pasove, skakao...I kad ga zaustave na tom polju ovi imaju brdo rešenja, što je prava pravcata depra ako igraš protiv njih. Velika je opasnost to što će Gordona faulirati kad god mogu, slab je sa bacanjima. Možda se to doduše popravi, vidjećemo.

  18. Respect Bulgakov, imaš sina starijeg od mene jbt hahaha

    Ma razumijem sve Šmo, nego više se pitam jel ima neki true fan nba ili se prati zbog jednog igrača ono jel bi bilo ovde nekih simpatizera nba klubova bez da igra neki domaci igrac?

  19. Pistonsi iz 2004. su meni otjeli srce

    + 100

    kako su prošli sinoć na draft lutriji

    Koliko pikova imaju u prvoj rundi? Pojavilo se par opasno dobrih klinaca sad na draftu, mislim da mogu jako dobar posao da naprave. Što se Vambanjame tiče to će biti kocka jako velika, u suštini mogao bi da udje na listu najvećih promašaja baš lako. Slab je fizički a i nije imao utakmica protiv jačih i većih momaka naravno, u Evropi igrao tipa jednom nedeljno, ovde ima da igra svaki drugi dan, pod ogromnim pritiskom. Mislim da može u dupe da se šuta što će otići u Sparse, najbolji mogući ishod za njega ubedljivo. Zamisli Šarlot da ga je uzeo lol.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.