НБА

  1. sto se nageca tice, ocigledno je da svim postupcima u zadnje 3-4 god imaju plan da prave dinastiju i dizu klub a ne one-shot sampionat, samim tim moraju da imaju taj mentalitet da ih bli kurac ko je preko puta, i da se fiksiraju za celo tabele, jer sampion se ne postaje izbegavanjem i namestanjem. pogotovo ne visestruki, sto im je ocigledno cilj.

    to na stranu, kao objektivnom posmatracu, naravno da je ocigledno da bi majami u finalu bio mnogo laksi protivnik od seltiksa kojima ides u goste 2 dana nakon sto su u sedmoj utakmici, prvi put u istoriji okrenuli 0-3 u svoju korist.

    pri cemu ni jedan ni drugi, nece biti laki kao do sad nagecima. delimicno jer bolji od timova sa kojima su igrali, ali vise jer je finale, prvi put, trema, voda u usima, sudije, spektakl i to.
    nece bude lako nikako. stavise to neiskustvo organizaciono im je kamen oko noge u finalu.

  2. naravno da je ocigledno da bi majami u finalu bio mnogo laksi protivnik od seltiksa

    Ne znam Majami ceo PO odigrao na izuzetnom nivou, demolirali su Boston u prošloj i dobili ih dva puta u gostima. Majami preozbiljna ekipa, Boston igra toplo - hladno, trener im je tu i tamo, izgubili finale prošle sezone, što je sigurno ostavilo traga. I Tejtum i Braun se baš muče, par utakmica imali odličnih, a imali su vala i baš slabih. Nebitno.

    Nageci mogu lagano postati ekipa gde bi vrhunski igrači dolazili da igraju za malo para, samo da uzmu prsten, kao što je Durent uradio sa Voriorsima, i Kazins recimo, mada je izvisio. Hteće ljudi tu da dodju i igraju dobru košarku, svi su jako popravili učinak otkad igraju sa Jokićem, skočila im cena drastično itd. Vredi biti tamo. Treća stvar

    Lejkersi idu u ribilding, omatorili su, Voriorsi takodje, Memfis će imati jako velikih problema sad, Minesota teško da će nešto napraviti, Finiks takodje, nisu u dobroj poziciji...Masa ekipa na zapadu ima velikih problema, ili su slabi. To bi Nageci morali da iskoriste naredne 2-3 sezone.

  3. A San Antonio s Vembanjamom? Za jedno 2-3 sezone...

  4. Ne znam Majami ceo PO odigrao na izuzetnom nivou, demolirali su Boston u prošloj i dobili ih dva puta u gostima. Majami preozbiljna ekipa, Boston igra toplo - hladno, trener im je tu i tamo, izgubili finale prošle sezone, što je sigurno ostavilo traga. I Tejtum i Braun se baš muče, par utakmica imali odličnih, a imali su vala i baš slabih. Nebitno.

    nisam reko da ce biti lako protiv majamija, samo kazem odlazak u goste ekipi koja je upravo napravila istorijski preokret a pre toga osvojila X sampionata, a ti prvi put u svemu tome jedno 90% se zavrsava sa 0-2 pa se vadi kuci.

  5. To je krš tim + on koji se možda i ne pokaže, tolika se galama digla oko njega da će svi igrati 100% svaki duel sa njim, da se dokažu. On je momak igrao tipa jednom nedeljno, slabašan je. Teško će se uklopiti u nba ritam i igrati na vrhunskom nivou, bar prvih sezona.

  6. On je momak igrao tipa jednom nedeljno, slabašan je. Teško će se uklopiti u nba ritam i igrati na vrhunskom nivou, bar prvih sezona.

    https://i.imgflip.com/7mxrl8.jpg

  7. Talenat je van svake sumnje, ako ga zaobiđu povrede i dođe u dobre ruke, već za dve sezone može da žari i pali po NBA. Nešto kao Dončić, ali na višem nivou.

  8. Pa krš tim sa sjajnim trenerom i ovim projekat klincem u kog polažu sve nade, a može se povredi kao i svako drugo ljudsko biće i krene da sedi na klupi.

  9. Pa to, ako nije sklon povredama ko Zajon.

  10. Ne vidim kako bi Denver mogao da ispadne od Majamija, to sam rekao i za Lejkerse.

    Sa dduge strane, da je Golden stejt prošao bilo bi zajebano za Nagetse, to isto mislim i za Boston. Štaviše Boston mnogo žiljava ekipa, vrv bi i osvojili.

  11. Ja kad sam pratio košarku Spursi su bili daleko od krš tima al to je bilo u periodu duncana i ginobilija lololo salim se i kasnije su bili stronkkk

    Uostalom, Manu je dao desno jaje za Spurse bukv

  12. Gledam neki intervju s jokicem iz mladosti gdje govori kako nba je nba al ne misli o igranju tamo previse, vise neka barsa panatinaikos i slicno

    To je ono sto sam pricao za backu topolu Cari, treba postepeno razvijati se, postavljati dostiznije ciljeve ali imati neku viziju a ne odmah kao e ja cu da budem najbolji svih vremena onda ces pri prvoj prepreci vidjeti koliko si daleko od toga i sjebat ces se i bataliti sve

  13. Gej Vinsent ne igra noćaske a majami osim Laurija nema nikog da igra pleja, ladno dobijaju ovo usrani seltixi

  14. resava to rashard lewis

  15. Rešava James Posey

  16. Uslov da se Majami oseti inferiornim i nedostojnim finala je ispunjen. Ostaje samo da ih usere pobeda u sledećoj i to je to.

  17. da, samo sto ce seltik da preokrene ovo...

  18. cek da ponovim ono sto sam pricao za sektiske pre nekolko dana:

    ako bi birao i ja navijam za majami nisam lud, ali jaki ovi majke im ga, kako god izgledali kad izgube, otaljavace i na kraju kad treba se zapne da se prodje to i urade. izgledalo gusto al ustvari kad se okrenes nikad nije bilo.

    to su ti seltiksi sad.

    sve dublje se kopaju al se vade posle

  19. Zato i kažem - usere. Na kvalitet ne mogu da dobiju.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.