НБА

  1. Danas sve tekme u europskom terminu. Od 19h krijeće ludilo.

  2. 15 tekmi od 19h do 21:30h

  3. I naravno, još nisam zalečio rane od kad je dončić sa slovenijom uzeo ono evropsko. Nadao sam se da neće uspeti u NBA onako debeo, uspeo je.

    U hiljdu maraka da uzima prsten nabijem ga baš..

  4. Dalas popravio odbranu jako posle trejda, ali da mogu da dobiju 4 serije ne znam baš. Na koga idu ako prođu Kliperse?

  5. konjušarska botina po svemu sudeći ide na finix

    verovatno i najgori mogući mečap ali jebiga that's just the way she goes

    sometimes she goes sometimes she doesn't, she didn't go, that's the way she goes

  6. ma dobiće finiks kakav finiks

    phoenix penis

  7. Ala se sad češu tamo u Minesoti po glavi svi redom garant, 82 utakmice truda i maltretiranja da bi na kraju zajebali i otišli na Finiks. To ima da pršti sve u 16. Denver dobro prošao ipak, dok se ne reši ko sve ide dalje imaće nekih 10+ dana za odmor i bleju.

  8. Na istoku će plej in biti prezanimljiv, Siksersi otišli na Hit haha

  9. neću moći da gledam plej in rano se budim tih dana a djeluje da će da pršti, šteta :(

  10. Šta znači ipak nije penix nego lebron ili zion

    dobro je iskr

  11. Kako nije, nikad ne znaš kad će GSW da se povampiri, a i ne leže im nikako. Lejkersi negde ista ekipa ko prošle sezone, mada voleo bih da prođu Kingsi i Pelikani, pa šta god kako god. Kraći je ipak odmor, za nekih 5 dana bi trebalo da krenu da igraju, možda 6-7. Što je super skroz, Mari odmorio, Gordon odmorio, MPJ u dobroj formi, klupa deluje dosta naloženo, svi zdravi čini mi se. Dobro je to sve.

  12. Je l' potpisao podršku za beogradske izbore?

  13. jednom kad potpiše dao je doživotnu

  14. jednom kad potpiše dao je doživotnu

    Već je dvaput.

  15. veci je greh sto reklamira kladionice ubazda jedna

    banke da ne pricam

  16. pa govno laloško samo o parama misli kao i svi laloši. jedini gori od srbijanaca. ali volim ga kao igrača jbg i ostatak ekipe je prilično gotivan, onaj mali braun je potcenjen dosta

  17. Morace mu se oprostiti pred pariz kakva god ubazda da je u pitanju valda smo toliko ljudi

  18. Večeras kreće plej in zapada.

    Denver i Oklahoma lagano mogu na Lejkerse i Golden Stejt.

    Mada i Sakramento i Pelikansi nisu laganica.

  19. Mislim da odavno ujednačenije nije bilo.

  20. Ono, prvo kolo Dalas protiv Klipersa. Tu će da pršti.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.