Prijava

Haha Grin kolko Spleš zajedno.

Кавалирси ПРОПО....

Hoću i ja da igram ovo od prije 5 dana.

Stevo Neš = Andrea Pirlo

Kendrik Perkins = Tomas Gravesen

Pet Rajli = Marčelo Lipi

Zanimljiva utakmica za sad. Splešovi se vraćaju polako, na drugoj strani Irving odličan.

Ova utakmica je rešila finalnu seriju. Splešovi imali sjajno šutersko veče i GSW je peglao dobru odbranu Kavsi nisu imali šanse u drugom poluvremenu.

Grin suspendovan kad kraljica kuka po medijima, a kad šutira Adamsa u muda onda ništa

Hah a baš je providno ovo, imali su razloga 3 puta do sada da ga suspenduju i tek sad kad se drznuo na Lebrona da udari, liga ga kazni. Svejedno ništa od titule, AJMO SPLEŠ BRAĆO ČEKAMO IH U OUKLADNU!!

AJTE PIČKE DOĐITE NA NAS ČEKAMO VAS U ORAKL ARENI

:živi u Osečini:

сад и постоје неке шансе да кливленд продужи серију, мада не би било чудно да ово буде додатни мотив вориорсима, па џаба онда и то што су ослабљени

ahhahaha ladno za ovo suspenzija
a kad je tukao adamsa i rodbinu, tad nije smetao jer im je išlo u prilog
pu mater vam jebem u pičku onom ćelaovom najviše

kako ih bre nije sramota
jadni li su ovi glavni u NBA
lopovčine svjetske

jebo ih nba u šupak

nazor hoće da produže seriju
da zarade više para
jebem vam majku u pšičku

nisam toliki fan voriorsa, ali navijam sad za njih kao da mi igra Paćooooooooo

ZINULA GUZICA ZA PARAMA

A UTAKMICE SU GO KURAC, SOLIRANJE ČETVORICE NAJBOLJIH NA TERENU

SMORIO SAM SE GLEDAJUĆI PROŠLU TEKMU, DO ŠEST SJEDIO JEBEM IM MATER

JEBENE REKLAME, TAJMAUTI

EVROLIGAŠKA UTAKMICA JE JEDNO SEDAM PUTA BOLJA OD NBA UTAKMICE

najmrskiji mi tim Golden State. Kakav je onaj tompson gagi milosavljevic obican nista drugo, niko ne zeli da gleda takvog igraca mater ti jebem. I svi ostali su mi odvratni pa bih voleo da klivlend preorkene. doduse to se nece dogoditi. Klivlend igra mnogo losije finale ove godine nego prosle :D

edit seca li se neko ere richarda jefersona iz nj netsa? on jason kidd, kerry kitles, kenyon martin

a kao suspendovan je jer je napravio 7 tehički u plejofu
zato su ga suspendovali

ZINULA GUZICA ZA PARAMA

A UTAKMICE SU GO KURAC, SOLIRANJE ČETVORICE NAJBOLJIH NA TERENU

SMORIO SAM SE GLEDAJUĆI PROŠLU TEKMU, DO ŠEST SJEDIO JEBEM IM MATER

JEBENE REKLAME, TAJMAUTI

EVROLIGAŠKA UTAKMICA JE JEDNO SEDAM PUTA BOLJA OD NBA UTAKMICE

+4345435435435656564

Prvo poluvreme ajde nešto ali drugo užas. Oči mi ispale i mozak me boleo do 6 gledajući reklame za takose jebene i nove tojote.

Suspendovanje Grina je licemerno do koske i dokaz koliko liga, u kojoj košarka odavno nije na prvom mestu, gura GSW. Kad gube 3:1 može da ubije čoveka, ništa, kad ima prostora za manevar, ajmo da ga suspendujemo da zadovoljimo rulju. Duvaj ga Silveru.