Prijava

Jebemliga, sad mi nije jasno na koje igrače je raspoređen seleri kap, a mora se potrošiti minimum 90% jelte, kad jebeni Kari ima samo 14 milki za zadnju godinu ugovora?

Кад истичу уговори овој тројици? Кад буду морали да им дају нове, не знам како ће сву четворицу да плате.

Da l mislite da Kari igra za tu siću. Pumpa se to preko sponzora, prebija kinta, ali sigurno ne igraju za stipendije.

Pa za Džordana se pričalo da mu daju ispod žita, a on primao 30M.

ćilmo kari kad je potpisao za tu siću niko nije ni sanjao da će postati ovo što je danas svakako će uzeti max sledeće sezone

Evo Dušan razjasnio.
Ćilmo, kurac te jebo, pitao sam za seleri kap.

Sve zavisi od toga koliki je salary cap (nezz kako je naš termin za ovo ali ovo je novčano ograničenje tima, tj koliko tim može da troši na igrače) timu

Pa isti je za sve ekipe. Oni koji prekorače plaćaju ligi neke abnormalne bonuse, ako sam dobro upućen.

Па они имају Клеја под уговором наредне три, а Грина наредне четири. Следеће године још расте селери кеп, тако да ће моћи да дају Карију максимални вероватно, што би значило да могу овакав тим да имају наредне 3 године без проблема...

Pa o tome ja i pričam. Najbolji igrač današnjice ima duplo manji ugovor od Mirze Teletovića recimo. I on tako igra i ne buni se jer je potpisao.

Pune se njima džepovi samo tako, seleri kep je za ove nižerazrednw igrače da ne kenjaju mnogo, kao fudbaleri što plaču u evropi stalno.

Duncan leaning towards retirement

lol

Ćilmo, bićeš banovan, svega mi!

Thilmo

Pa o tome ja i pričam. Najbolji igrač današnjice ima duplo manji ugovor od Mirze Teletovića recimo. I on tako igra i ne buni se jer je potpisao.

Не буни се, јер кад је потписао, многи су говорили да се ГС зајебао и да превише ризикује са играчем кога толико јебу повреде. Веровали су у њега, исплатило им се и кад буде потписао нови уговор наплатиће и он све.

А Мирза Телетовић је потписао на 3 године за 30 милиона, значи 10 по години, а 10 није дупло веће од 12.

Stevo, rekao sam recimo Mirza, ono kao primer. Al i taj odnos je dovoljan za komparaciju, jelte.

baš sam navijao za kevina da uzme prsten, sad već jbg... inače, šta mislite, koliko će ovo imati uticaja na fa? prvo što mi pada na pamet je da pau potpisuje za sparse, druga stvar je gde će dvejd? pa onda kreće trejdovanje

u svakom slučaju, baš mi je žao što je došlo do ovoga

Tilmo pitao sam pre neki jednog nišliju jel te poznaje a on mi kaže hahaha pa to je onaj čajni nesposobnjaković, tako da nemoj mnogo da se praviš pametan ovde, ništa lično

Ja u pečenjevcu pitao za tebe i svi te znaju. Rispekt bro.

Па није уопште за поређење, јер је Телетовић сад потписао, повећан је селери кеп, ено Мозгов узео 16 милиона по сезони, сви се леше од пара, а Кари је потписао пре неколико година кад је био мањи селери кеп и кад није био међу највећим звездама. Кад потпише нови уговор, тад ће бити више основа за неку анализу.

Ma to stoji.

Ja samo kažem da je bila priča za Džordana da mimo seleri kepa uzima još love.

Naravno, to je nezvanično, možda nije istina. Ali mi dođe logično.