Prijava

Ma sere mi se od karija, da nemaju durenta ove sezone ne bi ni u PO prosli fazon

U gsw durent>grin>kari

gsw najodvaratnija ekipa još od gsw-a iz sezone 2015/16 XD

Zamislite Ajvesona sa ovim suđenjem...Imao bi čovek 70 poena svaku utakmicu.

Kakvo uništavanje Toronta od strane Milvokija jebeno 48:17, druga četvrtina igra se

Toronto odron od ekipe govorih lepo... a Milvoki najdivniji tim u ligi :))))

Eh kako je NBA nekad bio dobar a sad nije oću svoje detinjstvo

Eh kad se sjetim loših momaka iz Detrojita kako su tukli protivnike, šegu terali hahahaha a ovo sad nije normalno igrači se druže međusobno, pozdravljaju posle utakmice, nikad da se izdegeneče međusobom eh tuga vratite mi moje djetinstvo.

Pa jebe im se da se tuku kad primaju po 20 milina dolara po sezoni plus sponzori itd.

Eh te pare i kapitalizam uništiše sport, kad se setim kako je sve bilo bolje kad su sportisti igrali srcem a ne za pare. Jebale ih pare sve to Soroš finansira da zamlaćuju ovaj jadan narod.

Džordan kajganu doručkovao.

Harden fazon ne dobije nagradu za MVP toliko ga to razocara i baci u depresiju pa ode i kupi jahtu i voza se do Dubrovnika fazon a ti bedni evridz gledaocu pisi ljutite komentare po fb.

al koji je jebeni kurac torontu, raspada se ekipa, derozan nije dao kos iz igre 0-8 i 8 poena, lauri umro, od ostalih sta da ocekujes onda, da l su se usrali koji im je kurac ili su baksi toliko dobri, ante sta je radio ono je sprdnja bice najbolji igrac ikada

Znao sam da će se javiti ovi dežurni: "e vidi ove debile kako kenjaju da je nekad bilo bolje, glupi nostalgičari, uvek je sve isto, samo čovek stari, menja se", a ja vam kažem pušite ga, jeste bilo bolje i mogu vam napraviti listu zašto je bilo bolje i još ću vam reći da će zbog vas svet propasti eto rekao sam

ako me neki tip likova nervira to je taj tip: isto je brate sve, šta menjaš koji kurac kad je sve isto uvek

toronto kurac realno, to su vam te izmišljene zvezde derozan i lauri

edit: i vukajlija je bila bolja, reme je u pravu xd

jes bilo bolje pre, jednostavno, zato što je košarka bila najbitnija

al' npr. idiotske su izjave da bi LeBron bio prosek 90ih

I neko treba da me ubedi da gledam ovo. Nemojmo da se zajebavamo, ovo nema više nikakve veze sa igrom.

https://twitter.com/Penkalis/status/855407078923546625

Hahahah dobro je jbg zamisli da je ceo teren pretrcao xd

au sine ahahahahhaa

editovan je klip____________________