Prijava

Opet će imati 1 poen iz slobodnjaka, 8 asistencija i 2 ukradene ko prosli put.

Malo da se opusti, i kad je sam ne sutira nego dodaje. A i slobodna promašuje jbg. Al nema veze, za sad 3 poena, napreduje iz tekme u tekmu. Xd

na SK3 ko ima, trenutno GSW-MIN

Zao mi je za Belog, s kojim glavama igra

U pola deset igraju Klipersi. Ne znam da l sk prenosi ali uvek ima na yt.

Gledao sam prve dve, Teo kao da sto godina igra u nba, doduse sut ga nece. Ameri svrsavaju vise na njega nego mi. Samo da veceras ne zagovnja nesto i bice vrh.

Sta kazes od vecerasnje utakmice sve zavisi. hahahahha idukurac

Biti ili ne biti mu je vcrs

nisam znao da od večerašnje utakmice zavisi cela teova nba karijera eo sad tražim strim

Pa prvo su ga pljuvali, pre nego je i došao. Pratio sam sve. A onda kada je došao su pričali da liči na lečenog ofucanog alkoholičara lol, i da ne moze da zameni cp3-a.

Budio sam se u 4-5h ujutru da gledam kliperse zbog njega.

Onda je posle prve tekme jurogaj bio ok, posle druge vau i sad su ocekivanja velika a ovo je tekma pred pocetak sezone, sve oci uprte u njega, ako ne zakenja digose ga u nebesa.

Eto, to je neka analiza za vas koji niste sekundu odgledali, al tu je Kortez za vas.

U jebote, je l može Teu nekako da se pomogne neki HEŠTEG # da šaljemo kako bi i da u kojem slučaju zasere večeras mogao da ostane u NBA?

#saveTeoIfHeFuckUpToday

Ali budite bez brige, na osnovu moje analize, Teo će da ojebe. Jednostavno mnogo je dobar, cenim da će posle 2 i 4 poena, večeras imati bolji košgeterski učinak uz par sick asistencija.

21:30, ne zabiravite da navijete časovnike.

Pa i lici na lecenog ofucanog alkoholicara xd ali ne i izlecenog ehehehe :D

Ok Tilmo srećni smo što si nakon korišćenja teleteksta otkrio čari interneta al ne moraš da podeliš svako novo saznanje sa nama

Полако млатони, видиш да је тек открио Америку са кортезом

To sa teletekstom i nije baš duhovito al ajde.