Prijava

A sto mora da bude zver boli ga picka bas nek ostatak tima budu atlete i crnci a on mozak ekipe belac kao da je kvoterbek

Jes, al on može biti oboje

Boli ga kurac da se cima

Beni, mozda je bio u problemu s faulovima xd

ma jebe se njemu. sledeću igraju protiv sakramenta, ako ne bude imao tipa 24p 11r 7a evo đesam

Pa jeste, realno. Stara srpska boljka, niko ne valja. Ako gine ko Đovak, pu jebo on svoju mater, zaradio je milione, koji se kurac cima više, ako je Miličić, ha jebote ajvana, mogo je biti jedan od najboljih u NBA, al boli njega kurac xD
Inače, Miličiću je dokurčila košarka onda kad su mu prvi milioni legli na račun, tako reko jednom kad smo se potrefili za istim stolom na koncertu BMK-a u Strojicama. Sad ni na TV-u ne prati košarku.
Eto, bolji ja s Miličićem, nego Jebač s Kešeljom.

Beni, mozda je bio u problemu s faulovima xd

Fazon, završio je tekmu sa 0 ili jednim faulom. Samo je mrcina. Al ono što rekoh, prvo poluvreme i treću četvrtinu neka tri četiri minuta odigrao bruka u napadu, skoro tripl dabl postigao, i onda ga magarac izvukao na +10 i dok je Denver bio u naletu, i onda su pali na -13 hahahah, kad ga je vrnuo nikome nije bilo do košarke.

Ma da, selekcija izmena na nivou Alimpijevića

Kazu teo ne igra odbranu, a svaku tekmu udari nekom rampu, evo veceras opet :d

Ubise ih klipersi

Usro Beverli Bola. Psihicki ga istorturiso, nije ni slobodna mogao da pogodi.

Добри Клиперси, јако је што Теодосић још може да поправи шут и генерално могу да буду још бољи.
Беверли баш брука усро Бола.

LaVar da ima kosu, sinoć bi mu opala zbog nerviranja XD

Lavar da je na vukajliji sad bi došao i napisao:

Ma ko je bre taj beverli hahah

A nešto slično je i rekao :D
http://www.espn.com/nba/story/_/id/21086902/lavar-ball-fires-back-patrick-beverley-presumed-shot-lonzo-ball

Ma ko je bre taj beverli hahah

hahaha joj podseti me kako je ovo u originalu bilo

Ma ko je bre taj zoran kalezić hahah

Podseti i mene, nemam pojma o cemu se radi

šta je sa povredama u pm

Prvi put gledam ovog Simonsa kako igra. Preljepo. Odista preljepo.