Prijava

Сасвим солидно послао чоколадног у КФЦ хаха добар је

Koji timovi za ol star loool pa ubice ih lebronov tim 40 razlike

Pa bi sig (sig) da se igra pre jedno 20-25 godina, ovako će biti nekih 174-168 maks

Ja sam se prošle godine sjebao i gledao kao mamlaz ono budalesanje, ove neću ostr

Ljignjoslave, zasto napinjes toliko. Ovo sig (sig) je tako 2017..

Ja sam nesto ubedjen da ce ove godine igrati ako ne ozbiljno onda makar malo ozbiljnije

Znam da antetokumpo i vestbruk hoce sigurno a 99 posto i obrva xd

Inace imao je lebron bas veliku prednost sto je birao prvi prvi tim a kari prvi birao rezerve. Lebron+Durent=Timcina. Ovi karijevi ce vrv da prangijaju trojke ali ako bude imalo ozbiljno pregazice ih lebronovi

E da, oni hoće sigurno, prošle godine obrva natrpao preko 50 čini mi se, a antetokumpo jedini igrao nešto agresivnije u odbrani, oni ga indijanci svi belo gledali kao "šta je ovome"

Mislim lepo bi bilo da se stvori neki takmičarski karakter, ono bar nešto, pa jebi ga, da uvedu recimo da pobednik daje ček od 1000 dolara tiršovoj ili koga odabere npr.

Tad bih i gledao, a ovako mi je smor potpuno, a zakucavanja i trojke već hoću

Pa i jeste nesto humanitarno, zato se i prica da ce biti ozbiljnije

Obrva je trpao jer je hteo da bude mvp u nju orleansu a ova dvojica su samo mufloni xd

Verovatno se ne secate onih supergejm utakmica a.b.a vs nba e to je bio i rivalitet i kvalitet

Šta mislite, kakve su šanse da Klivlend ne ode u Finale? Sve ove godine sam uvek bio uveren da Lebronovi timovi ne mogu da izgube, ali sad izgleda da se raspadaju, što nije prvi put. I dalje mislim da je preko 50% šansa da Klivlend uzme Istok. Ali mi je neverovatno da nema iole poštenog krila na Istoku koji može da stane Lebronu na crtu.

Pa zavisi dosta od toga šta će sad da odrade od trejdova. S ovom odbranom teško da mogu nešto više da urade, mnogo rupa imaju defanzivno. DeAndre bi im dosta dobro legao od ovih što se pominju, al nemaju oni mnogo šta da ponude u trejdu. Imaju taj Bruklinov pik al teško da su spremni njega da daju, moraju da ga zadrže da kao osiguranje u slučaju da Lebron ode na kraju sezone.

Ide Lebron 90% ja bih rekao...