Prijava

Gledam ja ja radim to
4:1 za klivlend i klivlend do titule

JR je i do sada pogadjao samo nije mnogo sutirao a lav je osvesenje konacno da malo zaigra TAMAN NA VREME

Sreca pa im ne igra oladipo

Mislio sam da je gotovo kad je babo vezao 7 poena iz dva napada ali lebron je prelud ove godine vratio ih odma na -1

Hahaha ali babo tek luduje ocekujte svrsavanje hrvata sutra vezao je lik 12-14 poena bez promasaja igraju hed tu hed bukvalno

bedan je klivlend

Да се константованти да госн друг Макаронац живи у паралелном универзуму

http://prntscr.com/j8ho6p

"Drugari je l mogu sledece godine malo kod vas?"

Šta napraviše pelikansi od portlanda, drago mi je zbog lilarda pičkice, skroz mi je negotivna glavica, ali je došao asistencije plus, tako da poštovanje velikom gospodinu demjanu lilardu. Obrva zver jebena.

Ja ne znam dal se ikad desilo da neko iz gornjeg dela kostura popusi 0:4 u prvom kolu haha

Ali igra obrva jebe mame a i dzru pegla ko lud od kad nema kazinsa.

Desavalo se, ali nije nikad do sada da 6. ocisti. Uspeli su Vizardsi sa 5. mesta.

Zamislite obrvu u Bostonu (nesto se ŠUŠKA) maleni rukiji sutaju trojke, irving lomi kicme, obrva skace u zakucava kao manijak jebu GS usta u finalu..

Itd.

Pa to se pricalo oko nove godine, ne znam koliko ce biti aktuelno u ofsizonu. I zaboravljas hejvorda xd

Pokusace boston sig da dovede njega, batlera, lebrona ili dzordza

Ja mislim da ne ide Dejvis nigde, a s ovakvim razvojem verovatno i Kazins potpisuje opet s njima

E a ja sa nadam da Boston nikog neće pokušati da dovede, greota bi bilo da daju Tejtuma i/ili Brauna, Hejvord i Irving mislim da su sigurni od trejda. Oni sa trenutnim sastavom kad se oporave svi idu na titulu, šta će im da jure još nekog superstara

Zbog toga što su kurac od tima i treba im 2 superstara

Ma jurice sigurno zato sto mogu. Mozda uspeju smarta da zavaljaju

A obrva ostaje sig(sig)