Prijava

tanki su na centru jbg, moglo bi se reći čak da su tanak kurac pun govana na toj poziciji

eron bejns i danijel tajs lol

Dok je npr golden stejt prejak na centru? Pa bolji je horford nego grin jebote

a dobro jbg, horford je više četvorka

A sta je grin?

a dobro, kapiram šta želiš reći, nema ni gsw zverine na centru, ali zato imaju durenta, karija i kleja koji su > tejtum, irving, hejvord, bar je to neko moje misljenje, a misljenje je kao dupe i svi ga imaju

Klasicne petice imaju sve manju upotrebnu vrednost u kosarci, tako i u nba. Pokretljive, visoke cetvorke su lideri u klubovima zajedno sa prodornim kombo1-2 igracima. Pokusavam da se setim gde je teska petica ona koja nosi neki klub, ne uspevam bas. Ima sigurno, samo kazem proslo je to vreme i niko to ne ceni preterano

Haha pa u nba je i krenuo taj trend pa posle dosao u “kosarku”.

Stara yu skola fura dominantne petice i real i barsa standardno

Ne znam, mislim verujem da je tako. Oduvek je nba imala takve, tacnije sem sekila i olajdzuvona ne secam se nekih dominantnih petica koje su neka nasa predstava petice

даје понад САС

al je upala kao CHASHA

Manu ♥.
Jbt, baš mi drago što popišaše Voriorse makar u jednom meču.

https://sports.smallteaser.com/article/possible-kawhi-leonard-trades

Ova prva opcija sa Bostonom lepo izgleda (za Boston) pošto Kavaj očigledno hoće da ide... A sa drugom verujem da bi se SA odmah vratio u 50+ tim sa izgledima za prsten.

P.S. Sad se vidi koliki je Lebron igrač, odigra više od decenije kao najbolji igrač na planeti bez da se povredio.

hjuston dobio minesotu u trećoj četvrtini 50-20