Prijava

Spisak ljubaznih igraca u Nba:

1. Lebron
2

Ау браћо, видесте ли ви ово?

Mislis na lebrona magiju?

Možda je pre mislio na ludi preokret oklahome

Mada ne znam, sad tek nalazim vremena da čitam o sportu, vidim da osporavaju lebronu tu blokadu u poslednjem minutu

На Леброна, дабоме. Прво та блокада, онда тројка за победу са звуком сирене. Одлична његова рола, што би рекли Един & Коле. Што се тиче блокаде (нисам синоћ на то ни обратио пажњу), изгледа да јесте прво ударила о таблу пре него што је Леброн прилепио. Ал добро, ишло је јако брзо, а и Кливленд је у претходном нападу врв оштећен, није им свиран аут.

Kako ce mi biti drago kad uzme prsten ove godine sa ovom bagrom svojom

Nažalost uzme kurčinu, muče se sa Indijanom... nema on sa kim da igra

Ne znam ukrštanje, ali razvaliće ih...

To je to, uzimaju sig(sig)

Леброн одличан и Корвер коректан једини, Лав, Грин и Смит танки баш доста су.... А Фила се разгоропадила онако солидно....

Korektan? Trojke 5/9 brt

Lav mora da nadodje malo, pauzirao je dosta jbg. Leri nens odradjuje svoj deo posla korektno jbg kad nema tristana avetinje

Танак је био у две утакмице, кад су изгубили Кавси ја мислим.... Генерално на серију мислим....

Pa onda je tanak cele sezone, bukvalno daj boze da je 10 dobrih utakmica odigrao

A bukvalno kad bilo ko uz lebrona odigra korektno pobijede, ove sto su izgubili je bas igrao sam

Фали свакоме Пипен или барем нека два играча као Џру и Рондо у Пеликансима сад за ПО, мада добро, Рондо у ПО и Рондо у регуларној сезони имају разлике у курцобољи.... Сјебали су се са Кајријем, мада добро, тада је реално био до јаја трејд, више можда на страни Кавса, Ајзеја сипао 30 по мечу сезону пре, Краудер је солидан играч и у нападу и одбрани, Жижић таленат, а и добише Бруклиновог пика још....

Kako je to do jaja trejd bio Diperu kada je Ajzea valjda povređen došao u Klivlend i morali su da ga čekaju da se oporavi.

Сад гледам плате, било би кул да Леброн чека шта ће Кавси прво да ураде са тимом па да одлучи је л' остаје или не, таман да пробају сад на лето да уваљају некоме Лава, Смита, Хила и Томпсона имају око 75 милиона у кепу за трејдове ове четворице.... Ал' ако буду радили офрље вероватно ће тако неке Калдвел Поупове као слободне агенте доводити и Кармела па му дати 25 милиона јер, ето....

Famozni bruklinov pik xd

Gonzo trejd je bio iznudjen tako da je dobar kako je moglo da bude. Polurebilding je odradjen a imaju i tog pika ako lebron ode da imaju oko koga da grade

Karmelo najbolji igrac za tenkovanje. Em dobodi publiku em unistava ekipu xd